Facebook Google+ Twitter

Historia rodzeństwa Cyganowskich

Powoli zbliża się szczęśliwe zakończenie akcji pomocy na rzecz rodzeństwa cierpiącego na ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Celem akcji jest zbiórka 50 tys. dolarów na operację przeszczepienia komórek macierzystych.

Paulina i Kamil / Fot. Plakat Pauliny i KamilaParę miesięcy temu zadzwoniła do mnie matka Pauliny i Kamila Cyganowskich z prośbą o pomoc dla swoich dzieci.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rodzenstwo_prosi_o_pomoc_165679.html. Pisałam do różnych innych portali poza granicami naszego kraju - Australia, Wielka Brytania, a także do jednego z portali ze Stanów Zjednoczonych.

W Szkocji "Polskott" założył rodzeństwu blog http://cyganowscy.polscott.com/. Pojawiły się informacje w mediach: program w TV Wrocław z udziałem rodziny Cyganowskich:http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty-program-informacyjny/wideo/20012011/3827524. Dzięki mieszkańcom Twardogóry, ks. proboszczowi parafii Ryszardowi Jeleniowi, odbyła się zbiórka na leczenie rodzeństwa w Chinach. Zbiórki w szkołach, zaangażowanie przyjaciół rodzeństwa wciąż i wciąż zasilało konto w fundacji. Blog prowadzi Kamil Cyganowski, który imponuje tym, że mimo tak ciężkiej choroby pracuje. Paulina natomiast uczy się i dzielnie uczestniczy w terapiach.

Dzięki wielu ludziom" dobrej woli", Polonii i dzięki naszemu serwisowi świat usłyszał o chorym rodzeństwie.
http://www.youtube.com/watch?v=8dw7P6yvEHI&feature=player_embedded
"Akcja dobiega końca" -informuje "Polskott":http://www.portal.polscott.com/?p=15035

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.