Facebook Google+ Twitter

Historii o nowojorskich wampirach ciąg dalszy...

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-02-13 20:05

W księgarniach ukazał się "Zbłąkany anioł", piąty tom sagi "Błękitnokrwiści" Melissy de la Cruz. Dodatkowo do tomu wydawnictwo dołączyło trzy opowiadania z cyklu "Krwawe Walentynki". Pozycja obowiązkowa dla fanów opowieści o wampirach.

Krwawe Walentynki / Fot. Wydawnictwo JaguarFanów gatunku z pewnością ucieszy informacja, że na półkach w księgarniach dostępny jest już piąty tom sagi o wampirach z Nowego Jorku. Czytelnicy poznają dalsze losy skomplikowanego romansu Schuyler van Alen i Jacka Force, Mimi Force jako nowej i bardzo młodej Regentki Rady Wampirów oraz Olivera, przyjaciela i familianta Schuyler, który obecnie zaczyna pomagać... no właśnie, komu? Wszystko zawarte jest w książce. Zdradzanie szczegółów byłoby nie w porządku wobec wielbicieli sagi o błękitnokrwistych wampirach. Gdybym napisała za wiele, mogłabym odebrać radość z czytania książki!

A radość jest - saga z każdym tomem "nabiera rumieńców", tom piąty czyta się zdecydowanie za szybko i za przyjemnie. Zaskakujące zakończenie, które pozostawia wiele niedomkniętych wątków, zaostrza apetyt na część... szóstą sagi. Mam nadzieję, że w niedługim czasie dowiem się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów.

Na pocieszenie, wydawnictwo dorzuciło do tomu piątego opowiadania "Krwawe Walentynki". Historia Olivera i tego, jak sobie radził z uczuciem do Schuyler... Zagmatwana przeszłość Allegry, matki Schuyler oraz jej miłość do człowieka... Niebezpieczeństwa, na jakie cały czas muszą być gotowi Schuyler oraz Jack oraz ceremonia połączenia więzią... To wszystko czytelnicy znajdą w
trzech opowiadaniach. Tematyką wpasowują się idealnie w okazję walentynek.

Zapraszam do lektury.

Błękitnokrwiści Tom V / Fot. Wydawnictwo Jaguar
Saga "Błękitnokrwiści" liczy 5 tomów:
"Błękitnokrwiści"
"Maskarada"
"Objawienie"
"Dziedzictwo"
"Zbłąkany anioł"

Dodatkowo ukazały się opowiadania: "Krwawe Walentynki", wydane w jednym tomie, razem z V tomem sagi.

Więcej informacji na stronie internetowej Wydawnictwa Jaguar.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.