Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17972 miejsce

Historyczny poligon kabaretowy we Wrocławiu

Organizatorzy zapewniają - o tym koncercie będą się uczyć wasze dzieci i wnuki. "III Poligon kabaretowy" to niezwykłe spotkanie czterech dolnośląskich kabaretów.

Plakat III Poligonu kabaretowego we Wrocławiu / Fot. Materiały prasoweNa trzecim „Poligonie”, który odbędzie się 14 stycznia w klubie "Włodkowica 21" we Wrocławiu, swoje skecze testować będą cztery kabarety: Szydera z Wałbrzycha, Chyba i OTOoni z Wrocławia oraz Dabz z kilku różnych miejscowości. Jest to pierwsze takie spotkanie wymienionych kabaretów, więc zapowiada się historyczny występ.

Wieczór podzielony został na dwie części: premierową i specjalną. Podczas premierowej kabarety zaprezentują skecze napisane pod trzy kategorie: „Spokojnie, spokojnie”, „Gruby, chudszy” i „I czego się boisz?!”. Na prośbę organizatorów gość specjalny również przyjedzie z nowościami.

Druga część „III Poligonu kabaretowego” to występ gościa specjalnego - kabaretu Dabz, którego członkowie pochodzą z kilku różnych miejscowości, z programem „Grupa jednego aktora”.

Kabaret Dabz z kilku różnych miejscowości / Fot. Materiały prasoweKabaret Dabz - ten jednoosobowy kabaret mógłby dokładnie w tym samym czasie dać występ w Warszawie i Nowym Jorku. Nie robi tak tylko dlatego, że nie ma wizy. Program „Grupa jednego aktora” miał szczęście zaistnieć w głowie twórcy, który pokazał go światu w 2008 roku. Gdyby program zaistniał w innej części ciała twórcy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nikt by go nie ujrzał. Dabz dąży do tego, żeby zarówno widz, jak i kabaret dobrze się bawili podczas występu.

Cena wstępu na imprezę to 7 zł. Bilety można nabyć w przedsprzedaży od 7 stycznia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.