Facebook Google+ Twitter

"Hiszpanie są pełni paradoksów" - wywiad z Conrado Moreno

Czuje się zarówno Polakiem, jak i Hiszpanem. Grał na ksylofonie, tańczył w balecie. Pisze wiersze. Nie czuje się częścią medialnego świata. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Conrado Moreno.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Conrado Moreno / Fot. Monika LeszczyńskaNigdy nie planował swojej przyszłości. Zaczął studiować stosunki międzynarodowe i już na drugim roku pojawiła się możliwość wzięcia udziału w programie "Europa da się lubić". Jak się później okazało, przyniósł mu on dużą popularność, a jej skutki odczuwalne są do dziś. Od sześciu lat jest konferansjerem, prowadzi także Studio Lotto.

Mimo że wszyscy zapamiętali go jako Hiszpana z Madrytu, on przyznaje, że jest także Polakiem, co w programie było trochę pomijane - podobnie jak jego drugi polski człon nazwiska. "Na początku wydawało mi się to mało logiczne" - zaznacza. Conrado Moreno zwraca uwagę na to, że oba narody, których jest przedstawicielem, są do siebie bardzo podobne w wielu kwestiach. "Przede wszystkim widać to w przywiązaniu do tradycji i rodziny, a także w ciągłym narzekaniu" - dodaje.

Conrado Moreno gościł w redakcji W24 / Fot. Monika LeszczyńskaDwa lata temu wydał przewodnik po swoim rodzinnym Madrycie. "Wychowałem się w tym mieście i cały czas patrzę na nie przez różowe okulary" - wyznaje Conrado Moreno. Obecnie marzy mu się napisanie książki o Warszawie dla obcokrajowców.

Zwykle odwiedza Hiszpanię kilka razy do roku, jednak nie wyklucza, że kiedyś wróci tam na stałe. "Zostawiam sobie otwartą furtkę, nie ograniczam się do jednego miejsca" - zaznacza Moreno. Nie ogranicza się też do jednego zajęcia, bo chce się cały czas rozwijać i dawać upust swojej kreatywności.

Obejrzyj cały wywiad z Conrado Moreno:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Świetny wywiad. Dobrze, że na niego trafiłam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zaza
  • Zaza
  • 31.07.2012 19:05

Hiszpanie mają wiele wspólnego z Polakami - to fakt, ale szkoda, że urody nie mają wspólnej... uwielbiam Hiszpanów, a Conrado w szczególności jest moim typem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fanka
  • Fanka
  • 30.07.2012 16:33

Jak zwykle super wywiad!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.