Facebook Google+ Twitter

"Hiszpanka" Łukasza Barczyka polską megaprodukcją? Zobaczcie obiecujący zwiastun

"Hiszpanka" to film utrzymany w konwencji komediowo-sensacyjnej i opowiadający o Powstaniu Wielkopolskim. Bohaterami filmu są nie tylko postaci rzeczywiste, ale również fikcyjne.

 / Fot. youtube/screen"Hiszpanka" Łukasza Barczyka zapowiadana przez twórców jako "megaprodukcja", opowiada o Powstaniu Wielkopolskim. W roli głównej zobaczymy Jana Frycza, wcielającego się w postać Ignacego Jana Paderewskiego, który w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Przeszkodzić chce mu pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse. W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie, którzy są gotowi poświęcić wszystko dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem - podaje gazeta.pl.

Zobacz również: Film Dziecko Rosemary wpisany do Narodowego Rejestru Filmów przy Bibliotece Kongresu USA

Jak podkreślił Barczyk na konferencji prasowej "film ma aż 450 tzw. scen efektowych, w polskim filmie aż tylu ich jeszcze nie było. Dla porównania powiem, że przeciętny polski film to około 900 ujęć. Niektóre ujęcia przyjmowaliśmy dopiero w 189. wersji" - donosi wyborcza.pl.

W filmie obok Jana Frycza występują również Bruce Glover, Sandra Korzeniak, Tomasz Kowalski, Piotr Głowacki, Karl Markovicks, Thomas Schweiberer, Jack Recknitz, Fritz von Friedl.

Premiera "Hiszpanki" zaplanowana jest na 23 stycznia 2015 roku.

Zobaczcie zwiastun:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.