Facebook Google+ Twitter

Hiszpańska armada utonęła w Muchawce. Tarantula uratuje Pogoń ?

Niespodziewanie szybko zakończyła się przygoda hiszpańskiego szkoleniowca z siedlecką piłką. Carlos Ferrer, ani przez niego sprowadzeni piłkarze do miasta nad Muchawką, nie zapewnili Pogoni ligowego bytu. Ratownikiem Bartosz Tarachulski?

 / Fot. Jerzy KirzyńskiZawodników siedleckiej Pogoni na piłkarskie salony wprowadził Łukowianin Daniel Purzycki. Po osiemnastu kolejkach, kiedy jego podopieczni zebrali 15 punktów i wyprzedzali w tabeli jedynie Widzew Łódź, postawiono dokonać zmian w szkoleniowym sztabie.

Purzyckiego zastąpił Carlos Alos Ferrer, który szkolił ponoć takich zawodników jak Carles Puyol, Gerard Pique, Andres Iniesta, a ostatnio był dyrektorem sportowym warszawskiej szkółki piłkarskiej Barcelony.

Za nim przybyli młodzi piłkarze znad Ebro.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiObecnie Pogoń z dorobkiem 28 punktów nadal pozostaje w strefie spadkowej. Władze klubu uznały, że najwyższy czas chwytać się ratunkowej deski.

Podziękowano Ferrerowi, a obowiązki pierwszego trenera powierzono jego asystentowi Bartoszowi Tarachulskiemu "Tarantuli"., który był również grającym trenerem za czasów Purzyckiego.

W najbliższym czasie Pogoń rozegra u siebie arcyważny mecz z Arką Gdynia /40 pkt. i 8 miejsce w tabeli I ligi/. Przed nią wyjazdy do Łodzi oraz Niecieczy. Na swoim terenie podejmie Miedź Legnicę i Flotę Świnoujście.

Szanse na utrzymanie są już iluzoryczne.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiCzy uda się nowemu szkoleniowcowi, rodem z Gliwic, wrócić z drużyną ze strefy pogrzebanych szans, jak uważa wielu sceptyków, do żywych?

Część zagorzałych kibiców dostrzega jeszcze światełko w tunelu, a za dobry znak przyjmuje, że tarantula wywodzi się z rodziny Pogoń...cowatych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.