Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23543 miejsce

Hitler przyjmował 74 substancje. Był uzależniony od amfetaminy

Z raportu amerykańskiego wywiadu wojskowego wynika, że Adolf Hitler przyjmował 74 substancje, w tym metamfetaminę. Zdaniem twórców dossier, dyktator nie był wbrew pogłoskom homoseksualistą, a jego organy rozrodcze nie odbiegały od normy.

 / Fot. By Josef Gierse [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via WikimedAdolf Hitler regularnie przyjmował metamfetaminę - wynika z 47-stronicowego raportu amerykańskiego wywiadu wojskowego. Znany z hipochondrii dyktator przyjmował aż 74 różne substancje - podaje serwis Daily Mail, który dotarł do raportu.

Wskazuje się, że Hitler mógł być pod wpływem amfetaminy podczas spotkania z Mussolinim w 1943 r., gdy przemawiał bez przerwy przez 2 godziny. Wiadomo, że otrzymał 9 zastrzyków z Vitamultinem, substancją zawierającą metamfetaminę, w ostatnich dniach przed samobójstwem w bunkrze pod Kancelarią Rzeszy.

Czytaj także: Naukowcy coraz bliżej uniwersalnego leku na Ebolę?


Raport, na który powołuje się brytyjska gazeta ma obalać również mit, że Hitler stracił jądro w czasie bitwy z Brytyjczykami pod Sommą w 1916 r. Nieprawdziwe mają być również plotki, że dyktator był homoseksualistą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wszyscy wiedzą, że "Pervitin" był w wojskach III Rzeszy taką codziennością jak komunia święta w kościołach nad Wisłą i Wartą, i jeszcze gdzieś. Niemcy nie mówią o tym więcej niż Polacy o "rozpędzonych" zomolach i innych aptekarskich formacjach. Czasami śmieją się jak Die Krupps:

"Nazis Auf Speed" http://youtu.be/0fRB27kFOG0

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomyśleć o treściach przekazywanych przez tysiące lat w kontekscie zgodności z oryginałem ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwne treści powstają też w kolejnych przekazach. Ta akurat powstała w obecnym, ponieważ w oryginale nie ma mowy o żadnym "tajnym raporcie".

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2789396/hitler-s-secret-addiction-crystal-meth-fuhrer-took-breaking-bad-drug-ranting-mussolini-days-bunker.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najfajniejsza jest ta metaamfetamina. [uśmiech]
Nawet komputer się buntuje, uważając chyba słusznie, że chodzi o (±)-N-metylo-1-fenylopropylo-2-aminę, silny psychotrop niszczący mózgowie i rdzeń kręgowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak powstają piękne opowieści dziwnej treści. Brytyjska gazeta, dotarła do tajnego raportu (już chyba nie, skoro dotarła?), który zawiera... 74 substancje... jądro... homoseksualizm... metaamfetamina...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby została potwierdzona informacja o homo seksualności Führera , to bez wątpienia Trzecia Wojna Światowa murowana. A tego nikt nie chce !
f

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.