Facebook Google+ Twitter

Hitman - Absolution. Zapowiada się hit jesieni?

Duńskie IO Interactive czyli twórca wszystkich części gry o słynnym agencie 47, ujawniło nowy tryb rozgrywki w najnowszej odsłonie cyklu. W Hitman Absolution pojawi się asynchroniczny tryb sieciowy - kontrakty.

Najnowsze dziecko IO Interactive, które pojawi się na Play Station 3 oraz Xboxa 360 już 20 listopada będzie obfitowało w wiele nowinek.

Najciekawszą z nich studio z Danii zapowiedziało i pokazało w najnowszym trailerze tuż przed rozpoczęciem gamescomu 2012. Chodzi o tryb kontrakty. Będzie to asynchroniczny tryb sieciowy, który pozwoli graczowi wybrać i zlikwidować trzy dowolnie wybrane przez niego cele. Gracz poza celami będzie mógł wybrać także narzędzie zbrodni. Pełna swoboda działania.
Następnie czas jego rozgrywki i końcowy wynik będzie przekazany na serwery IO Interactive, a inni gracze z całego świata będą mogli próbować pobić jego wynik.

Im lepszy wynik tym więcej zarobionych pieniędzy, które będzie można wykorzystać kupując nowy sprzęt, czy przebrania. Te ostatnie będą szczególnie użyteczne, bo pozwalają niepostrzeżenie podkraść się do ofiary, co oszczędzi sporo cennego czasu.

Zapowiadany tryb oraz pełna swoboda działania, z której słynie zabójcza seria zwiastuje wiele godzin wirtualnej rozrywki nie tylko dla fanów agenta 47.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.