Facebook Google+ Twitter

Hitparada 80' cz. 1

Trójmiejska ERGO Arena 7 września gościła największe gwiazdy muzyki disco/pop lat 80. - C.C. Catch, Fancy, Gazebo oraz Systems In Blue.

 / Fot. Materiały organizatoraKoncert inauguruje cykl imprez muzyczno-rozrywkowych, które mają przypomnieć największe przeboje tego okresu. W mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali swoje największe i wciąż nieśmiertelne przeboje zaprezentują C.C. Catch, Fancy, Gazebo oraz Systems In Blue. Prowadzący: Marek Sierocki.

Bilety w cenie od 85 do 120 zł do nabycia w Ticketpro.pl, sieciach Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju oraz w kasie ERGO Areny.

Szczegółowy opis koncertu można znaleźć na stronie HITPARADY 80' oraz na Facebooku, gdzie są również podane informacje o możliwości wygrania darmowych biletów.

Hitparada już za nami


C.C.Catch 2011 Russia / Fot. By Basus Ius Group (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

C.C. Catch (Caroline Müller)


Urodziła się w Holandii, w 1979 r. wraz z rodziną przeprowadziła się do Niemiec. Karierę muzyczną rozpoczęła na początku lat 80. XX wieku, śpiewając w dziewczęcym kwartecie Optimal. Podczas jednego z występów w 1985 r. zainteresował się nią Dieter Bohlen z zespołu Modern Talking. Pierwszym owocem współpracy był popularny na dyskotekach utwór Can Lose My Heart Tonight. Efekt kilkuletniej współpracy z kompozytorem to 5 albumów, na których znalazły się takie hity, jak: Strangers by Night, Soul Survivor, Heaven and Hell, Heartbreak Hotel, czy House Of Mystic Lights. Pod koniec lat 80. piosenkarka wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuowała swoją karierę muzyczną, jednak nowe utwory nie zyskały tak wielkiej popularności. Pod koniec 2011 r. artystka zapowiedziała, że w roku 2012 zakończy karierę muzyczną.
Oficjalna strona: http://cccatchuk.moonfruit.com/#

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.