Facebook Google+ Twitter

Hity prezentowe na Dzień Nauczyciela 2009

Jest jeden, oficjalny dzień w roku szkolnym, gdy uczeń uśmiecha się do nauczyciela, dziękuje mu za wiedzę jaką otrzymuje i okazywaną mu cierpliwość. Najpierw życzenia, potem całusy i uściski, a na koniec ...prezenty.

Słodka, ciasteczkowa kompozycja / Fot. Michael Prudhomme/WikimediaDo nauczyciela nie wypada w Dniu jego święta iść z "pustą ręką". Standardowe są róże i inne kwiaty, czekoladki, bombonierki. Jednak czas idzie do przodu i rynek przygotowuje coraz szerszą ofertę upominków dla wychowawców. W tym roku w propozycjach można znaleźć:

1.Wieszak z kwiatkiem na torbę - bo jak pisze producent "Stawianie torebki na ziemie nie przynosi szczęścia, mamy na to doskonały sposób! Niezbędny dodatek każdej nowoczesnej kobiety".

2.Medal z napisem "Jestes moim idolem".

3.Słodki bukiet z lizaków.

4. Koszulka z napisem "The best teachers. Teach from the heart, hot from the book" i nadrukiem - duże czerwone serca, które jest umieszczone na otwartej książce.

5.Breloki z imieniem nauczyciela

6.Dyplom na Dzień Nauczyciela. Dostępne są różne szablony.

7.Statuetki pamiątkowe. Grawerowana jest dowolna dedykacja, grafika, a także zdjęcia.Przykład prezentu / Fot. Flickr.com user "tanakawho"

8. Biżuteria.

9. Magiczny kubek - po wlaniu gorącego napoju (np. herbaty) pojawia się wybrane przez nas zdjęcie - proponowana fotografia klasowa.

10.Bukiet z cukierków.

Czyżby to był TOP 10? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Propozycje są zaskakujące i w większości niestety "naciągane". Nauczyciele często podkreślają "ależ nie trzeba było", jednak z chęcią przyjmują podarunki. Era prezentów w Dniu 14 października nie przeminie, a rynek będzie przygotowywał zapewne coraz większy wybór. Ciekawe co wy byście chcieli dostać, gdybyście byli nauczycielami?


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nie wszyscy nauczyciele czekają na kwiatki, czekolady czy prezenty i mają też świadomość, że część z nich otrzymali, bo tak wypadało. Niektórzy wolą kilka szczerych, wypowiedzianych z własnej inicjatywy słów podziękowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdybym byłą nauczycielem, chciałabym w ten dzień dostać trochę Świętego Spokoju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bukiet z cukierków! Ale chyba najwazniejsze-pamiątkowe wspólne zdjęcia i to nie sztywne, oficjalne...
Najmilej wspomina sie po latach a to wspólne proby w teatrze szkolnym, a to wyjazd na wykopki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.