Facebook Google+ Twitter

"Hobbit" wyruszył w podróż. Za nami światowa premiera filmu!

27 listopada w Wellington odbyła się światowa premiera filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" w reżyserii Petera Jacksona. Polscy widzowie zobaczą film za miesiąc.

"Hobbit: Niezwykła Podróż" / Fot. fot.mat.dystrybutoraFani powieści Tolkiena ściągnęli do stolicy Nowej Zelandii z całego świata. Szacuje się, że do miasta, nazywanego teraz "Środkiem Śródziemia", przybyło około 100 tys. widzów - informuje tvp.info. Reżyser Peter Jackson (prywatnie mieszkaniec Wellington) przemówił w imieniu bohaterów swojego filmu:
"Mówię to w imieniu hobbitów, krasnoludów, elfów i orków - to miasto zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. To tutaj zaczęła się nasza podróż. I tu chcemy świętować wypuszczenie Hobbita w świat".

Zobacz też: Zdjęcia z filmu "Hobbit: Niezwykła Podróż"


"Hobbit: Niezwykła Podróż" / Fot. fot.mat.dystrybutoraNa czerwonym dywanie (mierzącym prawie 500 m) zjawili się m.in. Martin Freeman (Bilbo Baggins), sir Ian McKellen (Gandalf) i Andy Serkis (Gollum). Gwiazdy przyleciały na premierę specjalnym "hobbitowym" samolotem.

Film wejdzie na ekrany polskich kin 28 grudnia.


Ekipa zaprasza także za kulisy powstawania superprodukcji. Proces powstawania filmu możemy zobaczyć "od kuchni", dzięki przygotowanym relacjom z planu zdjęciowego i pracowni graficznej.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Inaczej mówiąc dystrybutor postanowił nakręcić nieco "piractwo" na świecie? Zamiast od razu zrobić premierę wszędzie stracą mnóstwo gotówki na nielegalnych kopiach o co sami się proszą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.