Facebook Google+ Twitter

Hofman do członków PiS: nie przyjmujcie zaproszeń do programu Olejnik

Po niedzielnej awanturze w programie Moniki Olejnik "7 dzień tygodnia", rzecznik PiS Adam Hofman rozesłał posłom PiS prośbę "o nieprzyjmowanie zaproszeń do tego programu".

 / Fot. Kolanin, GNU, http://d.polskatimes.pl/k/r/8/85/dd/4cc7ecc8bf3f9_k2.jpg"Szanowni Państwo w związku ze sprzecznym z zasadami dziennikarskiego obiektywizmu prowadzeniem audycji 7. dzień tygodnia przez panią M. Olejnik zwracam się o nieprzyjmowanie zaproszeń do tego programu. Rzecznik PiS, A. Hofman" - brzmi SMS, rozesłany przez rzecznika PiS do wszystkich polityków tej partii.

Sama zainteresowana, Monika Olejnik, przypomina w wywiadzie dla SE, iż PiS bojkotował już TVN 24 i Superstację, teraz więc kolej na nią. Olejnik podejrzewa, że niedzielne zdarzenie z udziałem posła Błaszczaka zostało starannie przez niego wyreżyserowane. "Miał ze sobą listy do szefów Radia Zet i Rady Etyki Mediów i zaraz po wyjściu ogłosił ich treść dziennikarzom. Mogę się domyślać, że napisał je przed programem i całe zajście wyreżyserował" - mówi dziennikarka.

Przypomnijmy, że Błaszczak opuścił studio Radia Zet, gdy Olejnik poprosiła gości programu o skomentowanie słów prezesa PiS o "niszczeniu opozycji przez rząd". Ponieważ poseł wyraził oburzenie tym pytaniem, usłyszał od Moniki Olejnik, że "jeżeli mu się nie podoba, to może nie przychodzić". "To ja bardzo dziękuję i życzę państwu miłego dnia" - powiedział Błaszczak i wyszedł ze studia.

Awantura w programie Olejnik. Poseł Błaszczak napisał Skargę

30 minut potem szef klubu PiS złożył skargę do Rady Etyki Mediów na Monikę Olejnik, w której zarzucił dziennikarce, że "jest nieobiektywna", a on "od kilku tygodni poddawany jest w jej programie presji".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (66):

Sortuj komentarze:

lptxjybzfa
 • lptxjybzfa
 • 13.07.2011 18:12

Z7d9UY <a href="http://ptesnpovnegu.com/">ptesnpovnegu</a>, [url=http://ovunwtnejtcp.com/]ovunwtnejtcp[/url], [link=http://awostkuueyyv.com/]awostkuueyyv[/link], http://iaoggjyizgrx.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
kochamjaktusk
 • kochamjaktusk
 • 14.06.2011 00:38

A czego mozna sie spodziewac po sbckiej wywloce? Ze bedzie obiektywna wobec ludzi, ktorzy moze zechca skrzywdzic jej ukochanego, sbckiego tatusia, ktory kto wie, ile ofiar ma na swoim sumieniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MACIEJ GŁOWACKI
 • MACIEJ GŁOWACKI
 • 07.03.2011 18:13

słucham niekiedy P.Olejnik i sądzę, że można ją posądzić o wiele, ale nie obiektywizm. z jej programu wyraznie wynika gdzie umiejscowiła swoje sympatie

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Magda Wieczorek. Tak. Taki język jeszcze mieści się w konwencji. Ale uwagę przyjmuję
do wiadomości i zastosowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Siwiński M- No, ale cóż, gdyby nie taka hołota nie miałyby tabloidy swoich czytelników a PiS swoich popleczników. Czy to wg pana jest kulturalny język sprzyjający dyskusji na poziomie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysztof Masłowski - Brawo Panie Krzysztofie. Taki styl i język jest potrzebny temu portalowi jak suchej ziemi woda. Nie rozumiem redakcji, która nie usuwa chamskich, niekulturalnych i prymitywnych komentarzy nieznanych autorów. Marzy mi się dyskusja na poziomie o wszystkich ważnych sprawach.
Przydaje się czasami trochę złośliwości czy cynizmu ale pisać komentarze trzeba językiem przyzwoitym, po polsku wykazując kunszt autorski. Na teksty w wykonaniu pseudodziennikarzy typu myNaród et consortes jest mnóstwo miejsca na czatach na innych portalach. No, ale cóż, gdyby nie taka hołota nie miałyby tabloidy swoich czytelników a PiS swoich popleczników.
Najgorsze, że DDT już dawno na te insekty nie działa a obcasów szkoda. Jeszcze raz chapeau bas Panie Krzysiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zenek burczymucha
 • zenek burczymucha
 • 02.03.2011 07:21

@Watróbka - to Telewizji Trwam Pan też nie może oglądać

Komentarz został ukrytyrozwiń
zenek burczymucha
 • zenek burczymucha
 • 02.03.2011 07:20

Myślę ze kolejny apel Hofman skieruje do swojej żony - o zaprzestanie wyłudzania pieniędzy z KGHM

Komentarz został ukrytyrozwiń
W.Wątróbka
 • W.Wątróbka
 • 02.03.2011 07:03

Nie komentuje audycji które prowadzą dawni TW . Dziwie się że przedstawiciele PIS biorą w tych spektaklach udział . Ta Pani jest niekompetentna podobnie ta rozgłośnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 01.03.2011 23:24

Dzięki pani Olejnik pan Hofmann ma swój dzień na migaczu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.