Facebook Google+ Twitter

Hofman: Kaczyński odrzucił zaproszenie Tuska. Obejrzy Euro w domu

Jarosław Kaczyński odrzucił propozycję premiera wspólnego obejrzenia spotkań na Euro 2012. Prezes PiS nie skorzysta również z innego zaproszenia premiera i nie przyjdzie na obiad - poinformował rzecznik PiS, Adam Hofman.

Sonda

A Ty obejrzysz Euro?

Hofman: Kaczyński odrzucił zaproszenie Tuska. Obejrzy Euro w domu / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczAdam Hofman powiedział, że Jarosław Kaczyński woli obejrzeć Euro 2012 tak jak wielu innych Polaków - przed telewizorem, w gronie swoich przyjaciół. Rzecznik PiS stwierdził również, że Kaczyński nie ma zamiaru pokazywać się w otoczeniu prezydenta Komorowskiego oraz prezydenta Ukrainy, Janukowycza.

Kaczyński woli oglądać Euro przed telewizorem


Dziennikarze zapytali Hofmana, czy Kaczyński rzeczywiście chce pokoju. Hofman odpowiedział, że Kaczyński zaznaczył wczoraj, że jest to rozejm bezwarunkowy: "Nie ma co negocjować i jeść obiadów, a mecze prezes Kaczyński obejrzy w domu przed telewizorem" - poinformował Hofman.

Dzisiaj Donald Tusk zaprosił do wspólnego oglądania meczów. Premier powiedział, że ma bilet także dla Kaczyńskiego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Katolik emeryt
  • Katolik emeryt
  • 29.05.2012 19:09

kaczynski z Herr.Hoffmanem powinni oglądać mecze w zakładzie zamkniętym.Mlody świr ze starym sklerotykiem - juz na was czs!!Chroba nie wyleczalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alik
  • Alik
  • 23.05.2012 20:43

Prezes się obraził bo dostał jeden bilet. A dla kota zapomnieli mu dać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gregadam
  • Gregadam
  • 23.05.2012 20:32

A gdzież to podziała się gwiazda sezonu, słynny "paprykarz" ?
Jak żyć bez niego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 23.05.2012 19:35

Prezes Kaczyński nie będzie uwiarygadniał kryminalisty! Przecież Tusk po ME pójdzie siędzieć za współudział w zamachu smolenskim .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gregadam
  • Gregadam
  • 23.05.2012 19:31

Czy ktoś z Państwa spodziewał się że będzie inaczej ?
Jak taki "guru", geniusz polityczny, nadpremier kanclerz i prezydent
w jednym, mógłby spotykać się z jakąś hołotą byłymi premierami !
Żoliborska inteligencja przecież na to nie pozwala.
I takie lelum-polelum chce rządzić naszym pięknym krajem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
  • Ad Rem
  • 23.05.2012 19:20

Tusk zagrał Kaczyńskiemu na nosie i uprzedził jego plany na 4 VI .
4 VI PiS będzie obchodził 20 -tą bolesną rocznicę odwołania rządu Olszewskiego. [ polubili rocznice] Historia i stare dzieje to ich konik.
A gdzie będą kamery ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 23.05.2012 18:15

Adaś Wazelinka zdradził sekret -Jaro Zbawiciel ma przyjaciół.Toś to siok.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.05.2012 17:59

Taki z Kaczyńskiego kibic jak ze mnie baletnica.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 23.05.2012 17:49

To była by hańba dla obozu patriotycznego ... z kumplem Putinem niech ogląda ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 23.05.2012 17:39

Z Tuskiem oglądać??.... to dyshonor !