Facebook Google+ Twitter

Hofman: Kurski idzie razem z Palikotem

Posłowie "Solidarnej Polski" przez wiele lat tworzyli Prawo i Sprawiedliwość. Teraz okazuje się, jak bardzo różnili się od kolegów z głównej partii opozycyjnej.

W "7 dniu tygodnia" doszło do starcia między Adamem Hofmanem oraz Jackiem Kurskim. Politycy poróżnili się podczas dyskusji o PZPN. Jacek Kurski zarzucił PiS, że traci tożsamość i rezygnuje ze swoich postulatów - chodziło o walkę z korupcją. Były "bulterier PiS" zareagował w taki sposób na wypowiedź Hofmana, według której sprawa PZPN powinna zostać rozwiązana, dopiero po Euro 2012.

Zdaniem Kurskiego, jeżeli prokuratura udowodniłaby piłkarskiemu związkowi korupcję, bez względu na wszystko, rząd powinien działać zdecydowanie. Rzecznik prasowy PiS, zdecydowanie zareagował na tę uwagę i powiedział, że "Kurski idzie razem z Palikotem". Mózg "Solidarnej Polski" takie zbitki uznał za niedopuszczalne i zaapelował, o nie stosowanie takich praktyk.

Okazuje się, że po wyjściu z PiS, członkowie "Solidarnej Polski" zwalczają swoich byłych kolegów. Zbigniew Ziobro pytany o byłego szefa CBA, mówi o wielu różnicach między nimi: "Jeżeli byśmy się zdecydowali, kiedyś pamiętniki napisać, to może je opiszemy".

Źródła:
Radio Zet
TVN24.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

rusłann
  • rusłann
  • 29.11.2011 09:51

@Kazek Nalewaj (nalewaj po jednym i do roboty!)
Do kogo pan pijesz ? "wszyscyście tacy sami" Jacy panie wszyscy ? Określ się pan za kim obstajesz, a kogo byś wyruchał ? Do Wisły byś kur/wa wrzucał, tak jak kiedyś księdza ? Teraz nie masz zajęcia, bo wrzucać zakazali, a niczego więcej się nie potrafi ? To se nalewaj i tankuj !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy jesteście tacy sami tylko Wam w głowie napuszczanie jednych na drugich wsadzić do jednego worka i wrzucić do Wisły,tylko nie wiadomo czy by chciała ich przyjąć bo takich facetów nikt nie chce przyjmować bo są zakałą ludzkości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 28.11.2011 16:33

Panie Hofman a czym się pan różni od Palikota i Kurskiego ? Możecie zrobić zawody który bardziej krzykliwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.