Facebook Google+ Twitter

Hofman nie chciał, aby Kaczyński został prezydentem?

Taką informacje przedstawił w swojej książce "Koniec PiS-u", Michał Kamiński. Wynika z niej, że Adam Hofman mógł spiskować przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Michał Kamiński od dłuższego czasu krytykuje prezesa PiS. Wcześniej, próbując wytłumaczyć na czym polega podejrzliwość Kaczyńskiego, podał przykład: Kaczyński miał swego czasu uwierzyć w plotki lansowane w szeregach partii przez przeciwników Kamińskiego. Wynikało z nich, ze znany spin doktor miał m.in. zdradzać żonę.

W książce "Koniec PiS-u" autor podaje kolejny przykład sugerujący, że Kaczyński jest podejrzliwym człowiekiem: "Ja na przykład byłem podejrzewany niesłusznie. Momentem przełomowym był ten, kiedy Kaczyński zasugerował, że ja i Adam Bielan zarabiamy na kampaniach PiS. Po tym Adam sformułował tezę, że dla nas już przyszłości w PiS nie ma" - pisze w swojej książce, której fragmenty cytuje Wprost.

Publikacja Kamińskiego nie oszczędza również Adama Hofmana, który ponoć nie chciał, aby Kaczyński był prezydentem i lansował kandydaturę Kluzik- Rostkowskiej. Hofman - zdaniem Kamińskiego - miał przynieść badania, z których wynikało, że obecna posłanka PO miałaby większe szanse od Kaczyńskiego.

Według Kamińskiego, Hofman manipuluje szefem PiS: "Oni do dziś tak próbują kręcić tym biednym prezesem, że jak chcą go do czegoś przekonać, to mu przynoszą badania. Ale te badania też są ewidentnie podkręcone i on później opowiada głupoty na podstawie tych badań" - mówi w książce Europoseł.

Kamiński ma też złe zdanie o aktualnym rzeczniku prasowym PiS. W jego ocenie Hofman słynie z "robienia kolegów w bambuko".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

 Inka
  • Inka
  • 18.04.2012 21:16

O tym pisze Cybruch , litości !!!!Owczy pęd ???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.