Facebook Google+ Twitter

Hofman o Kaczmarku: Zachował się honorowo, ale i tak żal mi go

Adam Hofman stwierdził, że Tomasz Kaczmarek dobrze postąpił, rezygnując z członkostwa w klubie PiS. "Zachował się honorowo, a Jarosław Kaczyński pokazał, gdzie są granice" - skomentował.

 / Fot. PAP/Radek Pietruszka"Żal mi go, bo poseł Kaczmarek miał wiele cech, które przydawały się w pracy parlamentarnej. Niestety okazało się, że także kilka rzeczy które go zgubiły" - powiedział Adam Hofman w "Jeden na jeden" w TVN24.

Polityk uważa, że Kaczmarek zachował się honorowo, rezygnując z członkostwa w klubie PiS, zanim wykluczył go z niego Jarosław Kaczyński. Prezes PiS podkreślał wcześniej, że taką decyzję podejmuje rzecznik i klub, a nie on, ale osobiście nie widzi innego wyjścia z tej sytuacji.

Tomasz Kaczmarek tłumaczył wczoraj w TVP Info, że nie ma żalu do Jarosława Kaczyńskiego. "Tę decyzję bardzo szanuję. Wartości i idee, jakimi kieruje się PiS, zawsze były mi bliskie. Bez względu na to, czy będę członkiem klubu PiS, tymi ideami będę się kierował" - zapowiedział.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Skoro nie masz dowodów to po co się udzielasz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju, skoro masz taką wiedze (zapewne poparte licznymi dowodami) to czemu nie zgłosisz tego w prokuraturze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Honorowo? A czy ktokolwiek, kiedykolwiek przyznał tej kreaturze zdolność honorową? Chyba nie, bo nawet Kaczmarek - protektor i szef - ani słowem się w jego obronie nie wypowiada.
Na pięć minut przed publicznym wykopem, dostał po cichu propozycję nie do odrzucenia i złożył rezygnację, wygłaszając wazeliniarski adres do "pana premiera Kaczyńskiego".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet jeśli brałem cię pod uwagę, to rzekomo wyprowadzając mnie z błędu stawiając minusa, potwierdziłeś tylko moje przypuszczenia. Spodziewałem się twojego minusa no i jest. A co do kolejności to nawet na podium nie byłeś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju, a od kiedy umiesz czytać w myślach i wiesz jakie były moje przewidywania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu, staram się jak mogę:)
Czerwony mi pisze o honorze... świat na głowie stanął.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja już myślałam ,że agent Tomek udostępnił Ci jakiś tajny szyfr :) A Tyś taki dobroduszny w Nowym Roku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu, nie widze potrzeby wymieniania, bo jeszcze bym kogoś pominął ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wartości i idee, jakimi kieruje się PiS, zawsze były mi bliskie". To zdanie szczególnie mi się podoba. Kłamstwa, szkalowanie, insynuacje, chamstwo i bezczelność to są wartości jakimi kieruje się PiS. No i jeszcze, jedyny argument jaki znają - argument "ruskiego komputera" - a wy bijecie Murzynów, a twój dziadek był Żydem, który służył w Wehrmachcie, a później w KBW itp, itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wymieniaj ...!
Hofman i Kaczmarek są siebie warci . Jeden i drugi skompromitował polski Sejm .Sprawy obyczajowe co jakiś czas wypływają z tego środowiska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.