Facebook Google+ Twitter

Hofman o Wiplerze: Gdybym ja tam był, Przemek by tak nie skończył

„Donald Tusk władzy nie odda do samego końca. Będzie trwał” – wnioskuje Adam Hofman i zapewnia, że w razie potrzeby PiS nadal ma swego kandydata na szefa rządu technicznego.

 / Fot. Bartek Syta, PolskapresseW poniedziałkowym „Kontrwywiadzie” Adam Hofman po raz kolejny wspomniał o potrzebie stworzenia tzw. rządu technicznego z Glińskim jako premierem.

PiS jest na to gotowe, choć, jak przyznaje Hofman, premier Tusk wcale nie zamierza zrzekać się władzy przed terminem. „Donald Tusk władzy nie odda i moim zdaniem nie odda jej do samego końca. Będzie trwał”.

PiS nie jest zwolennikiem przedterminowych wyborów, ponieważ wg polityków tej partii doświadczenia w trakcie referendum warszawskiego wskazują, że doszło do „uchybień demokracji”. Stąd pomysł nie wcześniejszych wyborów, ale rządu technicznego, bo jak mówił Hofman „tylko to jest gwarancja, że wybory będą przeprowadzone w sposób uczciwy, a nie pod jedną ze stron sporu politycznego”. I przypomina, że PiS ma swego kandydata na premiera - Piotra Glińskiego.

Wg posła Hofmana, PO szkodzi Polsce, bo nie jest dziś partią polityczną, ale grupą zorganizowaną wokół swojego interesu. "To co dzieje się w Platformie ma wpływ na życie i losy zwykłych obywateli” - twierdzi rzecznik PiS, ale uprzedza, że "Tusk nie upadnie, bo sprzyjają mu media".

Adam Hofman przyznał też, że „będąc młodym politykiem” popełnił błąd i zgodził się, by za czasów sprawowania władzy przez PiS, jego żona pracowała w KGHM, choć to spółka Skarbu Państwa. "To był po prostu błąd niedoświadczonego polityka".

Rzecznik PiS wypowiedział się również na temat ostatniego skandalu z posłem Przemysławem Wiplerem. "Gdybym ja tam był, Przemek by tak nie skończył" - zapewnił. Hofman przyznał, że sprawa Wiplera jest poważna i że jest mu z tego powodu przykro, ponieważ zawsze go wspierał. "Ostatecznym dowodem byłoby pokazanie wszystkich dowodów, które ma policja" - stwierdził.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Elżbieta Szychlińska
Ciekawe, co to za koledzy i czy nie było tam tych od brzózki,bo to oni mają tak słabą główkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomek Staszewski
Nie tylko Gliński czai się za rogiem, bo za tym rogiem mamy jeszcze Jarusia,oraz Hofmano i Macierewiczo podobnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wg posła Hofmana, "PO szkodzi Polsce, bo nie jest dziś partią polityczną, ale grupą zorganizowaną wokół swojego interesu". A kim ostatnio jest Hofman? Przewodniczącym grupy która kręci się wokół jego "interesu". Jakiś skromny ten jego (Hofmana) interesik!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hofmana nie było i kolegów z którymi pił też nie było .Zostawili śpiącego na krawężniku kolegę i sobie poszli .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze jak widzę tego pana to przypomina mi się ten obrazek http://joemonster.org/mg/96807,lastup

Komentarz został ukrytyrozwiń

A. Chorążewicz :))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gliński już się czai za rogiem...... horror klasy C :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.