Facebook Google+ Twitter

Hofman: Oddaję się do dyspozycji premiera Kaczyńskiego

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2011-10-09 21:51

Adam Hofman, szef kampanii Prawa i Sprawiedliwości, komentując negatywne dla PiS wyniki sondażowe, powiedział, że trzeba poczekać z oceną kampanii do ostatecznych wyników, podanych przez PKW.

Hofman stwierdził, że wyniki sondażowe, które poznaliśmy, są jedynie spekulacjami, dlatego Jarosław Kaczyński nie pogratulował wygranej przeciwnikom podczas przemówienia.

Zapytany o to, czy powtórzy się historia z Joanną Kluzik-Rostkowską, szefową kampanii prezydenckiej, kiedy to po wyborach Jarosław Kaczyński usunął ją z partii, Hofman odpowiedział, że niczego nie wyklucza. "Oddaję się do dyspozycji premiera Kaczyńskiego" - stwierdził.

Tusk w TVN24: przed nami wyzwanie, będziemy musieli pracować dwa razy mocniej:
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

qw
 • qw
 • 10.10.2011 23:47

.
WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami.
Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom PO,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,Rosatiego, ... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ .-Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

"Sytuacja jaka powstała w mediach, jest łudząco podobna do tej sprzed kilkudziesięciu lat. Oficjalna propaganda działała święcie przekonana, że to co powtarza utrwali się i nastawi przekonania odbiorców.Jak taki szereg nazwisk szanowanych publicystów dał się uwikłać przez brudny aparat przemocy na słowa i obrazy uczestnicząc w nagonkach, propagandowych akademiach, jednostronnych dyskusjach bez poważnych adwersarzy? Czy są to beneficjenci "systemu"? Nie jest to signum temporis?"

Intelektualiści w liście do Niemców bronią Jarosława Kaczyńskiego.
Ok. 150 intelektualistów podpisało się pod listem do niemieckiej opinii publicznej, do którego dotarła w piątek PAP. Jak podkreślają, w mediach w Niemczech i Polsce pojawiły się manipulacje dotyczące słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
"Ubolewamy z powodu takiego nieodpowiedzialnego działania niektórych polityków i mediów w Polsce i Niemczech. Jest nam przykro, że podobne insynuacje, znajdujące poparcie w części mediów w obu krajach, nie tylko fałszują nasze głębokie przekonanie o potrzebie budowania trwałych i partnerskich więzi pomiędzy naszymi krajami, ale także prowadzą do powielania personalnych stereotypów i uprzedzeń, które nigdy nie stanowią solidnej podstawy do równoprawnej współpracy" - napisano w liście.


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
yro
 • yro
 • 10.10.2011 19:19

hofman dostanie kopa w d...e od prezesa, zresztą nie on pierwszy i nie ostatni. kaczynski lubi takich przydupasów ktrzy tańczą jak on zagra. śmiać mi się chce z tego całego cyrku i małpeczek kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
as
 • as
 • 10.10.2011 19:14

-

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.


,

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 10.10.2011 13:34

Hofman od wczoraj nie komentuje wyników. Czekamy na "dyspozycje" od Kaczyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mateusz
 • mateusz
 • 10.10.2011 12:10

Hofman oddaje sie do dyspozycji premiera?A od kiedy to Kaczynski jest premierem a Hofman ministrem?Poprzestawialo sie im calkowiecie nie odrozniaja parti od rzadu.A moze powstal rzad PiS na uchodzctwie?Jezeli tak to niech tam zostanie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 10.10.2011 08:25

tacy politycy jak hofman pozostana.to czlowiek niesamodzielny .nauczyl sie pore zdan od prezesa i recytuje je na lewo i na prawo jak papuga

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mika
 • Mika
 • 10.10.2011 03:44

Mariusz Wójcik ??? - nazwisko jakieś cieciowate no nie???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
 • Mirek K
 • 10.10.2011 03:42

Hofman zapewne pozostanie bo nie ma wątpliwości że robił solidną robote.

A PO - no coż zobaczymy efekty ich pracy za rok ,i reakcje wyborców po kolejnym roku ich pracy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Hofman: Sikorski otacza się byłymi pracownikami SB. Pasuje do komunizmu".
Mój komentarz z dnia 01.08.2011 r.
"Czas weryfikuje postawy.
W przypadku tego Przypadku - jakim niewąpliwie jest Pan Hofman - czasu na szczęście zostało niewiele.
Nie z ciekawością lecz z radością oczekuję na wypowiedzi Pana Hofmana po Wyborach."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Hofman, do jakiej dyspozycji i komu? Wszystkiemu czemu powinien się Pan oddać, to rytualnemu seppuku...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.