Facebook Google+ Twitter

Hofman: Palikot jest, ale jakby go nie było

"Palikot to zagrożenie dla demokracji. Do sejmu wchodzili już ludzie którzy szkodzili demokracji, moim zdaniem to jest sytuacja jeszcze gorsza niż przypadek Andrzeja Leppera." - stwierdził poseł Adam Hofman z PiS.

 / Fot. PolskapresseHofman dodaje, że będzie tak wychowywał swoje dzieci, by nigdy nie zagłosowały na ludzi podobnych do Palikota. Zdaniem polityka nowy Sejm ma w osobie Palikota poważny problem. Poseł przyznaje, że Palikot wszedł do parlamentu z woli wyborców, jednak nie chciałby, żeby "był dopieszczany" przez nich.

Poseł został zapytany o wypowiedź Palikota dotyczącą krzyża w Sejmie. Stwierdził, że są w tym momencie ważniejsze problemy, takie jak kryzys finansowy, tymczasem Palikot będzie happenerem.

"(...) w tym sejmie przemawiał ojciec święty, to jest takie miejsce które dotychczas szanowaliśmy" - powiedział też Hofman. I dodał, że PiS nie będzie się wdawał w pyskówki z Palikotem, bo "ten człowiek jest, ale jakby go nie było".

Będzie wojna o krzyż w Sejmie? Palikot grozi Trybunałem


Polityk PiS odniósł się też do sprawy dziennikarza TVN, którego Jarosław Kaczyński zapytał o to czy pochodzi z polskiej czy niemieckiej redakcji. Hofman uważa, że Sobieniowski był nierzetelny. Wyraził też nadzieję, że media będą zajmować się krytyką rządu, a nie opozycji - czytamy w serwisie dziennik.pl.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 12.10.2011 12:02

Piękne zdjęcie -Burak z sekty Paprykowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
er
  • er
  • 12.10.2011 10:49

Typowe "wyparcie".Dla każdego sekciarza,obiektywna rzeczywistośc istnieje poza jego świadomością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.