Facebook Google+ Twitter

Hofman, rzecznik PiS, krytykuje Tuska: "Partyjny premier, dba tylko o interesy PO"

Adam Hofman skrytykował działania premiera Donalda Tuska. Stwierdził, że jest on partyjnym premierem, który potrafi dbać wyłącznie o interesy PO, a nie całego społeczeństwa.

 / Fot. By Boston9 (Praca własna) [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia CommonsAdam Hofman po przywróceniu go na stanowisko rzecznika Prawa i Sprawiedliwości znów krytykuje działania premiera Donalda Tuska. Stwierdził, że gdyby spróbowano go podsumować, skupiając się wyłącznie na faktach, a nie na PR i propagandzie, wyszłoby, że jest bardzo słabym premierem.

"Chwali się silną pozycją w Europie, a jak się oddzieli propagandę od suchych faktów, jak gaz łupkowy, stosunek do Polaków w Niemczech, to jest beznadzieja" - powiedział. Hofman uważa, że Tusk dba tylko o interesy swojej partii, a nie całego społeczeństwa.

Adama Hofmana przywrócono na stanowisko rzecznika prasowego PiS 9 stycznia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Zacznijmy od tego, że Hofman absolutnie nie nadaje się do roli rzecznika prasowego i dziwię się prezesowi, że powierzył mu to zadanie.
Według specjalistów od PR-u dobry rzecznik musi być odporny na stres, otwarty na dialog, a co najważniejsze, musi posiadać emocjonalny dystans do wydarzeń, o których się wypowiada. Musi dobrze znać temat, na który się wypowiada, bo argumentem w dyskusji są fakty, a nie ogólniki. Musi wreszcie sprawnie posługiwać się językiem.
Hofman robi na mnie wrażenie primadonny, krygującej się do twardego elektoratu PiS i nadąsanej na pozostałych odbiorców jego komunikatów. A przecież rzecznik ma przede wszystkim przekonać nieprzekonanych.
Dodam jeszcze, że rzecznik powinien być jak żona Cezara...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie chodziło o drugą część pańskiej wypowiedzi. O tą z dobrym premierem Tuskiem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapytać Hofmana, czy jemu podobnych, jaki jest wpływ zorzy polarnej na życie seksualne pingwinów, to bąknie coś pod nosem, a swoje bąkanie zakończy słowami - Tusk jest słabym premierem. To nie jest żadna krytyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leszku, pan tak na poważnie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hofman, już po raz 327 myli się lub kłamie, ponieważ Tusk jest bardzo dobrym premierem i pod jego rządami, pomimo światowej recesji, Polska, w porównaniu z innymi krajami, ma się dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Tusk dba tylko o interesy swojej partii, a nie całego społeczeństwa"
===============================================
Ma tko i córko! Ale to odkrywcze stwierdzenie... Ciekawe, ile ten facet pracował nad dojściem do takiego genialnego wniosku?

I to w dodatku nieprawdziwego, ponieważ nigdy nie było jeszcze w historii partii politycznych takiego przywódcy, który dbałby o interesy WSZYSTKICH członków własnej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To i ja dodam wpis z sieci " gdyby Hitler miał takiego propagandystę " jakim jest Hofman wygrałby II wojnę światową.
Dla mnie jest to śmieszny , ulizany karierowicz .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku, a w Afryce biją murzynów. Łączmy się z nimi w bulu i nadzieji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

i koniec :
Nie miał nigdy miejsca taki przypadek by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali i oblizywali wargi, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką.

To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, UE i Rosja zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego.

Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno w ramach programu rządowego, z setek kilometrów autostrad w 2011 6 km. Cały ten dorobek nazywał się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na &&&&&&&&, przetrwaliśmy też rok następny i dziękowaliśmy Bogu, i prosiliśmy go, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił."

Z sieci; dla przypomnienia...FAKTÓW!

Komentarz został ukrytyrozwiń

dalej:
To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą minister jako członek komisji, ponoć rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.

Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Sakowiczowi, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjna, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ.

Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie.

Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt.

Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.

Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami. Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.

Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje `pokojowe'.

Nie zdarzyło się od 17 lat aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny. Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu.

Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie pali pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem, oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla bydła, kobietom zgwałconym przez innych członków.

„Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna" Joanna Hofman zatrudniona
w KGHM, w pracy nie pojawiła się od dwóch lat. W tym czasie
była już na zwolnieniu chorobowym, świadczeniu rehabilitacyjnym,
urlopie macierzyńskim, urlopie wypoczynkowym oraz urlopie
wychowawczym, z którego wróciła 4 września , by dzień później
przedstawić zwolnienie lekarskie. Joanna Hofman została
zatrudniona w KGHM w kwietniu 2007 roku w czasie, gdy
rządziło PiS. Wtedy prezesem tej jednej z największych
spółek Skarbu Państwa był Krzysztof Skóra, członek PiS.
w 2005 roku Hofman została głównym specjalistą w wydziale
komunikacji korporacyjnej z pensją około 6 tysięcy złotych,
na stanowisku które zostało stworzone specjalnie dla niej.”

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.