Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

44802 miejsce

Hofman: Sikorski otacza się byłymi pracownikami SB. Pasuje do komunizmu

Radosław Sikorski w sobotę 30 lipca zamieścił na twitterze wpis o następującej treści: "warto wyciągnąć lekcje także z tej narodowej katastrofy" i odesłał czytelników do strony, krytykującej Powstanie Warszawskie. Adam Hofman, rzecznik PiS, jest oburzony zachowaniem szefa MSZ. "Mentalność Sikorskiego jest mentalnością ministra PZPR" - podsumował.

Sonda

Zgadzasz się ze słowami Adama Hofmana?

Posłowie PiS, Adam Hofman i Mariusz Kamiński podczas konferencji w Sejmie. / Fot. PAP/Tomasz GzellRzecznik PiS przyznał na antenie TOK FM, że jest zaskoczony i zniesmaczony ewolucją poglądów ministra MSZ. "Wiem, w jakim otoczeniu przebywa. Media donoszą, że w MSZ pracuje 200 byłych współpracowników SB..." - opowiadał Hofman. Stwierdził jednak, że nie jest tym zaskoczony, bowiem Sikorski idealnie pasuje do komunizmu. "Mentalność Radosława Sikorskiego jest mentalnością ministra PZPR" - podsumował.

Czytaj także: Sikorski: Powstanie Warszawskie "narodową katastrofą". PiS: to praktyki komunistyczne

Szef MSZ w sobotę 29 lipca zamieścił na twitterze wpis o następującej treści: "warto wyciągnąć lekcje także z tej narodowej katastrofy" i odesłał czytelników do strony, krytykującej Powstanie Warszawskie.

Zachowanie Sikorskiego oburzyło radnych PiS, którzy napisali w oświadczeniu, że słowa szefa MSZ godzą w pamięć powstańców.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 08.08.2011 13:55

...zaiste Panie Franku...na lekcjach biologii...jako o przykładach defektu genetycznego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Franek
  • Franek
  • 02.08.2011 21:09

@LINKe,o tych panach pewnie Twoje dzieci będą się uczyć z podręczników historii jako o patriotach,gdy już Polska będzie wolna od esbeków w administracji polskiego państwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
LINKe
  • LINKe
  • 02.08.2011 16:34

A ci dwaj panowie na fotce to kto ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 02.08.2011 09:41

...pytanie do Pana "Obywatela"...ilu esbekow piastuje wysokie urzedy w Polsce?...

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 02.08.2011 08:35

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/282444_224731097564310_100000822633513_557414_7778218_n.jpg

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza
  • elza
  • 02.08.2011 06:47

Każda okazja jest dobra aby bić pianę polityczną. Jakoś o samym Postaniu nic nie mowią

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hofman: "Sikorski idealnie pasuje do komunizmu". Małkowski: "Hofman idealnie pasuje do hitleryzmu". Ciekawe, kto jest bliżej prawdy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 02.08.2011 00:35

...no wlasnie Panie Tadeuszu...co tez mowil Pan Urban o zabojstwie Xiedza Popieluszki?...bo co mowil, a raczej pisal o Jego kazaniach mnie w tej chwili nie interesuje...

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel
  • obywatel
  • 01.08.2011 21:02

@ Małkowski= nawet partyjni kumple skrytykowali Sikorskiego za te słowa. Ty stosując ideologie swojego idola Goebbelsa zaślepiony jesteś nienawiścią. Ty chyba nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz.
@Lechu- ci z partii miłości zlinczują ciebie za te mądre słowa. Zachowują się jak przygłupy, jakby rzeczywiście nie słyszeli o tym ilu esbeków piastuje wysokie urzędy w Polsce. Ślepcy. Szkoda, że w tym gronie znalazł się Arciszewski.
@edwin- ale ci odbija człowieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lechu
  • Lechu
  • 01.08.2011 20:32

Cz to SB-ecy dostosowali się do Wolnej Polski i tamtejszej rzeczywistości,czy też to SB miało na tyle duży wpływy,poprzez tajnych współpracowników,(chociaż by pan Lech Wałęsa)na budzącą się do życia suwerenną ojczyznę,że dostosowali ją do własnych potrzeb i ku swojej wygodzie.Byli w sejmie w stanie przeforsować "Nocną Zmianę"i utrwalić w Polsce postpeerelowski :"Byt".PO od zawsze pomagało esbekom .a esbecy Platformie Obywatelskiej tworząc swego rodzaju symbiozę ,a pan minister Radek Sikorski,jest tylko jednym z przykładów.Partia pod przywództwem pana premiera Donalda Tuska to partia ludzi bogatych i dla ludzi majętnych a ilu z nich uwłaszczyło się na majątku po byłym PRL-u i celowo generowanej taniej sile roboczej?