Facebook Google+ Twitter

Hofman zestawia ze sobą Smoleńsk i śmierć Szymona. "Co to za kraj?"

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-07-04 10:55

Rzecznik klubu PiS Adam Hofman rozmawiał z Moniką Olejnik w audycji "Gość Radia Zet", w której zrównał tragedię smoleńską ze zbrodnią dokonaną na półtorarocznym Szymonie. "Czuję się w Polsce jak w kraju, w którym winni nie ponoszą konsekwencji, nawet winni tak bestialskich zbrodni" - mówił.

Sonda

Czy można porównywać Smoleńsk i śmierć małego Szymona?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellIn vitro? - zakazać tej "wolnej amerykanki"

Na pytanie o projekt ustawy karania więzieniem za in vitro, Hofman stwierdził, że przez media przetacza się fala niesprawiedliwego ataku na jego klub. "W kwestiach światopoglądowych istnieje wolność sumienia, więc głosowanie nie będzie poddane dyscyplinie" - mówił. "Duża część mojego klubu kieruje się w tej sprawie swoim przekonaniem i łączy nas jedno - trzeba uregulować stan, który dzisiaj jest "wolną amerykanką".

Tym uregulowaniem "wolnej amerykanki" według Prawa i Sprawiedliwości miałoby być całkowite zabronienie stosowania metody in vitro oraz wprowadzenie sankcji i kar za jej dokonanie, w tym kar pozbawienia wolności. PiS złożył dwa projekty ustaw, obydwa całkowicie zakazują metody in vitro. - Jest to zgodne ze stanowiskiem episkopatu i etyką chrześcijańską, którą my się kierujemy - zaznaczył poseł.

Winni za Smoleńsk, winni za śmierć dziecka

Rzecznik PiS wierzy w słuszność ustawy, zabraniającej posiadania dziecka parom, które nie mogą naturalnie posiadać dzieci, ale nie wierzy w polski system prawny. Ma podobno "przecieki z prokuratury", według których rodzice półtorarocznego Szymona unikną kary. "Jak widzę te sprawy, najpierw Smoleńska, którą umorzono i nie ma odpowiedzialnych, albo tego dziecka, torturowanego i zamordowanego, gdzie matka i ojciec najprawdopodobniej unikną kary. Co to jest za praworządny kraj?" - pyta retorycznie poseł. "Czuję się w Polsce jak w kraju, w którym winni nie ponoszą konsekwencji, nawet winni tak bestialskich zbrodni."

Poseł powiedział również, że Jarosław Kaczyński jest "dużym fanem sportów olimpijskich", szczególnie lekkoatletyki i teraz po zakończonym Euro czeka na olimpiadę. Skoro Euro "było klęską" - olimpiada również "będzie klęską"?


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Hofman: - "Co to za kraj?" Ano panie Hofmanie, to jest kraj gdzie tolerujemy mówiących tak jak pan. Miłego dnia. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 04.07.2012 16:16

Hofman , Tomaszewski .... co za intelektualna ruina. + jeszcze kilku harcowników. Toto chce rządzić Polską ? Masakra !

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
 • kaz
 • 04.07.2012 15:44

Poczta pantoflowa nadaje : Tusk chce emigrować cichcem za granice!? Krzyż mu na drogę ....Donek zabierz resztę towarzyszy ze sobą - odprowadzimy z orkiestrą na dworzec Centralny w Warszawie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 04.07.2012 15:08

Jeszcze wiele durnowatych wypowiedzi zdesperowanych ciągłymi porażkami pisiorów,a Wazelinka znów zapunktował u wujka Jarka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 04.07.2012 14:13

Ma przecieki z prokuratury .....czy to stare znajomości z czasów Ziobry ? Ten to ma fantazje .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
 • kaz
 • 04.07.2012 13:58

@@ Jolka - Pan Bóg zabrał rozum tylko idiotom z PO , tym przy korycie i klakierom .... reszta już dawno zrozumiała że państwo idzie ku przepaści - oby na ratunek nie zabrakło czasu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 04.07.2012 13:52

Ja nie wiem czy Hofman był trzeźwy zestawiając te dwie tragedie ? Pan Bóg zabrał rozum pisowcom . Przecież to ośmieszanie całej partii.
Ręce i spodnie opadają !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 04.07.2012 13:49

Jeszcze wiele durnych decyzji tego rządu przed nami ,jeszcze wiele tragedii .... trup ściele się gęsto! Niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 04.07.2012 13:45

Pan Hofman to wyjątkowy hipokryta . " Dobrze gada " , urządził się na pisowskiej polityce jak żaden młody człowiek. Super samochody [ 200-300 tys] zmienia co roku. Żonie załatwił dziwną posadę w KGHM -ie za super wynagrodzenie . 3 lata była na 100% L-4 .Mieszka w hotelu poselskim [ tanio ] bo mieszkanie odnajmuje ..Dobrze gada " [ bzdury ] i zaskarbił sobie fory u prezesa. Im więcej jątrzy jego akcje idą w górę.
Czy on się zamartwił o rówieśników i dzieci ? Nie , bo to mało medialne. Smoleńsk to Smoleńsk i teorie morderstwa sprzedaje naiwnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 04.07.2012 13:37

To że dziadostwo i brak poszanowania prawa przez tych obłąkanych, obecnych idiotów z PO, to widać słychać i czuć ,bez wypowiedzi Hofmana czy polityków opozycji. Prawie każdy obywatel to widzi i czuje .... natomiast leming, czy gorliwy wyznawca i idiota z PO udaje że jest OK.

Wydaje mi się że końcówka dla Polski będzie tragiczna - Platforma jeszcze nie pokazała wszystkich swoich możliwości .... jeszcze wiele tragedii przed nami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.