Facebook Google+ Twitter

Hokeiści Naprzodu Janów wycofani z rozgrywek

Hokejowy zespół Naprzodu Janów został wycofany z rozgrywek ekstraligi - taką informacje podał prezes Janusz Grycner.

Hokeiści Naprzodu. / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/22/Hokej_na_lodzie-Sanok_vs_Krakow-kontratak.jpg/800px-Hokej_na_lodzie-Sanok_vs_Krakow-kontratakKonflikt na linii prezes-zwodnicy, do jakiego doszło w klubie, miał podłoże finansowe, gdyż klub miał wobec graczy dwumiesięczne zaległości płacowe. Spowodowało to, iż zawodnicy Naprzodu w miniony wtorek odmówili wyjazdu na sparing do Popradu, pomimo obietnic ze strony prezesa, że zaległości zostaną uregulowane jeszcze przed startem ekstraligi.

Zdaniem Janusza Grycnera, kondycja finansowa klubu ostatnim czasem nie była zbyt dobra, lecz prowadzone rozmowy z przyszłymi sponsorami miały ją poprawić. Postawa zawodników spowodowała, że negocjacje zostały przerwane.

Wczoraj w piątek, zawodnicy dostali wypowiedzenia, a dzisiaj do Polskiego Związku Hokeja na Lodzie ma być wystosowane oficjalne pismo o wycofaniu zespołu z rozgrywek ekstraligi. Jak zapowiada Janusz Grycner, w janowskim klubie w dalszym ciągu będzie szkolona młodzież i dzieci.
Podający się do dymisji prezes Janusz Grycner wycofuje się z życia w polskim hokeju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.