Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

402 miejsce

Hokeiści, za którymi szaleją kobiety

Piękna płeć za nimi szaleje, choć na co dzień wykazują się raczej brakiem wrażliwości. Dobrze zbudowani są ucieleśnieniem marzeń niejednej kobiety. Kim są i dlaczego budzą takie emocje?

Hokej uchodzi za sport brutalny, a co za tym idzie wyjątkowo kontuzyjny. Złamane nosy, pogruchotane kości nie są jednak jedynymi jego "atrakcjami". Okazuje się, że nawet dla kobiet znajdzie się w hokeju coś, co obudzi w nich naturę wiernego kibica. Czym jest owo coś ? Odpowiedź jest o dziwo nadzwyczaj prosta - hokeiści. Dobrze zbudowani, wysportowani sprawiają, że grono kobiet na meczach się powiększa. Aby to zrozumieć, wystarczy przejrzeć listę 5 najbardziej pożądanych ciach hokeja:

Sidney Crosby / Fot. wiki1. Sidney Crosby
Niekwestionowany następca Wayne'a Gretzky'ego. The Next One - bo taki przydomek otrzymał, w kwestii wyglądu i seksapilu jest z pewnością The Best One. Kanadyjczyk dysponuje piorunującym uderzeniem i wzrokiem, którym hipnotyzuje płeć piękną. Drogie Panie, jest szansa na upolowanie znanego przystojniaka, gdyż jak do tej pory żadna z partnerek hokeisty nie zaciągnęła go przed ołtarz.Zach Parise / Fot. wiki2. Zach Parise
Młody a zarazem utalentowany i utytułowany Amerykanin. Ekspertów zachwyca swoją celnością a kobiety atrakcyjnym wyglądem. Na nieszczęście wszystkich zakochanych kobiet Zach ma już damę swojego serca.

Tuomo Ruutu / Fot. wiki3. Tuomo Iisakki Ruutu
Fin, który pobił NHL i damskie serca. Męski, stanowczy w grze i utalentowany. Jest jednym z najbardziej utalentowanych fińskich hokeistów. Choć pochodzi z zimnego kraju płynie w nim gorąca krew, co widać na lodzie i poza nim. Niestety u jego boku od kilku lat wiernie trwa blond piękność.
Brandon Bochenski / Fot. wiki4. Brandon Bochenski
Amerykański hokeista, który przeżył także epizod w kazachskim klubie. Widać jednak, że służą mu bardziej ojczyźniane klimaty. Choć często zmieniał kluby, w kwestii uczuć jest bardziej stały, od dłuższego czasu pozostaje w związku małżeńskim. Nie tylko utalentowany ale także szczęśliwy. Cóż, żonie pozostaje tylko zazdrościć.Brett Lebda / Fot. wiki5. Brett Lebda
Amerykanin, znany z wybuchowego charakteru i zawadiackiego uroku. Męski, stanowczy i jak jego poprzednicy utalentowany. Częsty bywalec ławki kar. W swojej karierze zwiedził już wiele klubów. Wygląda na to, że nieustannie szuka swojego miejsca NHL. Podobnie z partnerką – przystojny hokeista jak dotąd nadal nie znalazł kobiety, która trwała by przy jego boku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Witamy w serwisie i dziękujemy za ciekawy materiał ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.