Facebook Google+ Twitter

Hokeistki Polonii Bytom w koronach mistrzyń Polski

Hokeistki Polonii Bytom zdobyły mistrzostwo Polskiej Ligi Hokeja Kobiet w sezonie 2011/2012. W finałowym dwumeczu, podopieczne Janusza Syposza okazały się lepsze od zespołu UKHK Unia Oświęcim. W pojedynku o trzecie miejsce drużyna Białe Jastrzębie dwukrotnie zwyciężyła ekipę Naprzodu Janów.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: UKHK Unia Oświęcim na mecz rewanżowy przyjechał bardzo zmotywowany. Pierwszy mecz u siebie oświęcimianki wygrały 6:2. Fot. Piotr A. Jeleń
UKHK Unia Oświęcim na mecz rewanżowy przyjechał bardzo zmotywowany. Pierwszy mecz u siebie oświęcimianki wygrały 6:2. Fot. Piotr A. Jeleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie można się z tym nie zgodzić, jednak warunki do uprawiania hokeja, jak i nakłady na sprzęt ze strony miast oraz PZHL daleko odbiegają chociażby od naszych południowych sąsiadów, nie wspominając już Niemiec czy Skandynawów. Należy i tak podziwiać zawodniczki oraz trenerów za pracę, jaką wykonują i życzyć w jesiennych pucharach europejskich sukcesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kibic
  • Kibic
  • 21.02.2012 07:39

Gratulacje dla drużyny i trenerów, jednakże poziom gry wystarcza jedynie na naszą ligę, daleko nam do europejskich zespołów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.