Holandia - Hiszpania 0:1. La Roja mistrzami świata!

• Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-07-11 10:10

Ośmiornica Paul i tym razem przewidziała prawidłowo wynik. Mistrzami świata zostali Hiszpanie!

/ Fot. PAP/EPA/HALDEN KROG120. minuta + 3[b] - koniec meczu! [b]Hiszpanie mistrzami świata!

120. minuta + 1 - Xavi dostaje żółtą kartkę.

120. minuta - sędzia dolicza dwie minuty.

119. minuta - Holendrzy uderzają z połowy boiska. Piłka mija słupek bramki Casillasa.

118. minuta - Iniesta z radości zdejmuje koszulkę za co otrzymuje żółtą kartkę.

114. minuta - Mathijsen dostaje żółtą kartkę.

117. minuta - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!
Iniesta zdobywa bramkę dla Hiszpanii!

113. minuta - Robben na spalonym, mimo gwiazda sędziego - strzela.

112. minuta - żółty kartonik dla der Wiela za faul na Inieście.

111. minuta - Xavi strzela nad poprzeczką.

110. minuta - po dziewięciu żółtych oglądamy dziesiątą i pierwszą czerwoną kartkę - sędzia pokazał ją Heitingowi.

108. minuta - dośrodkowanie Navasa. Braafheid główkuje prosto w ręce Stekelenburga.

106. minuta - zmiana. Torres za Villę.

106. minuta - koniec pierwszej części dogrywki.

105. minuta - zmiana. Braafheid za van Bronckhorsta.

104. minuta - Fabregas strzela obok bramki.

102. minuta - Villa do Navasa. Holendrzy bronią, piłka trafia w boczną siatkę.

100. minuta - zmiana. Van der Vaart za de Jonga.

99. minuta - Iniesta w polu karnym... zepsuł doskonałą szansę. Za długo czekał.

95. minuta - Fabregas sam na sam z Stekelenburgiem.

92. minuta - rzut rożny dla Hiszpanów.

91. minuta - rozpoczyna się dogrywka.