Facebook Google+ Twitter

Holland dementuje informacje. Nie kręci filmu o Jaruzelskim

Przed kilku dniami media obiegła informacja na temat rzekomej nowej produkcji Agnieszki Holland, będącej ekranizacją książki Moniki Jaruzelskiej "Towarzyszka panienka". Reżyserka zdecydowanie zapewnia, że informacja jest fałszywa.

Agnieszka Holland / Fot. Wikipedia Commons Informacje, jakie obiegły serwisy internetowe, iż Agnieszka Holland postanowiła nakręcić adaptację książki Moniki Jaruzelskiej Towarzyszka panienka, a więc filmu o rodzinie Jaruzelskich z Bogusławem Lindą w roli głównej, okazują się fałszywe. Źródłem informacji było pismo "Na żywo", po czym wieść podały m.in. dziennik.pl, wp.pl, "Rzeczpospolita" oraz wiadomosci24.pl.

Agnieszka Holland zdecydowanie dementuje wszystkie informacje dotyczące tej rzekomej produkcji. Zaprzecza jakoby miała interesować się nakręceniem filmu na podstawie "Towarzyszki panienki", wspomnień Moniki Jaruzelskiej, córki gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Reżyserka w liście do "Rzeczpospolitej" cytowanym przez Gazetę.pl. napisała: "Pragnę zawiadomić, że informacja o rzekomym przygotowywaniu przeze mnie filmu o generale Jaruzelskim jest całkowicie nieprawdziwa. Nie ma takiego faktu, co naprawdę nietrudno było zweryfikować".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pismo "Na Żywo" powoływało się na znajomego reżyserki. Niestety informator pozostał anonimowy. Najwyraźniej sprawa jest delikatna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta plotka mówi o ty, że jest zapotrzebowanie na taki film, wiec jednak szkoda, że nie powstanie. Zastanawiam się, czy reżyerka nie miała takiego zamiaru, ale się wycofała, gdy poznała nastroje ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może powinien taki film powstać, to niektórzy dowiedzieliby się, że walczył w czasie wojny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.07.2013 13:54

"prawda historyczna!!"

...zgodna z moją prawdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.