Facebook Google+ Twitter

HollyŁódzkie Love Story już w sobotę wieczorem!

Współautorzy:

Trwa montaż ostatnich elementów sceny, na której w sobotę wieczorem wystąpią gwiazdy muzyki. Wśród nich Danzel, Feel i Krzysztof Krawczyk.

Scena na ulicy Piotrkowskiej przy Pasażu Rubinsteina jest już prawie gotowa. Pozostają jeszcze drobne poprawki techniczne. / Fot. Mateusz Trzuskowski/Polska Dziennik ŁódzkiEkipa montująca scenę zlokalizowaną na ulicy Piotrkowskiej, przy Pasażu Rubinsteina, pracuje pełną parą już od kilku dni. Już jutro o 19.00 wystartuje impreza "HollyŁódzkie Love Story", którą przygotowała wspólnie Telewizja Polsat, Polska Agencja Imprez Masowych oraz Biuro Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi.

Natomiast o 20.00 ci, którzy nie będą mogli przyjść na Pasaż Rubinsteina lub nie mieszkają w Łodzi, będą mogli obejrzeć bezpośrednią transmisję z tej imprezy na antenie Polsatu. Stacja planuje dwa, 44-minutowe, wejścia na żywo.

Wykonawcy prosto z Łódzkiej Alei Gwiazd


Miejsce koncertu wybrano nieprzypadkowo. Odcinek ulicy Piotrkowskiej od 6 Sierpnia, do wspomnianego Pasażu Rubinsteina to miejsce gdzie znajduje się Aleja Gwiazd. Znajdziemy tam gwiazdy takich sław polskiej Na razie cały czas pod scena pracuje ekipa techniczna. Jednak jutrzejszego wieczoru przeniesiemy się w magiczny świat filmu. / Fot. Mateusz Trzuskowski/Polska Dziennik Łódzki kinematografii jak aktorki Jadwigi Andrzejewskiej, tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego, Jana Machulskiego, Romana Polańskiego czy Jerzego Toeplitza - twórcy Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Podczas koncertu "HollyŁódzkie Love Story" wystąpią: Krzysztof Krawczyk, zespół Feel, Iwona Węgrowska, Sami, Danzel, Blue Cafe, Łzy, Anna Wyszkoni & Video, London Beat, Alicja Węgorzewska, Kate Ryan, Stachursky, Sokół&Pono (znani z utworu "W aucie"), IRA, Kowalski i Artur Chamski. Poprowadzi go Michał Koterski, Krzysztof Ibisz oraz Joanna Liszowska. To właśnie ta trójka wprowadzi telewidzów i łodzian w filmowy nastrój.

Koncert, na który z kasy miasta wydano milion złotych, jeśli odniesie sukces, może na stałe wpisać się w kalendarz imprez kulturalnych Łodzi. Na to też liczy Dominika Ostrowska-Augustyniak, dyrektor biura promocji łódzkiego magistratu.

Zmiany w komunikacji


W związku z imprezą po godzinie 19.00 zmianie mogą ulec trasy linii autobusowych, które kursują ulicą Tuwima oraz ulicą Struga.

Linie 74, 80, 80A i 83: Z pętli Wydawnicza do skrzyżowania Tuwima – Kilińskiego bez zmian, a następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Struga i dalej obecnymi trasami w kierunku Huty Jagodnica, Maratońskiej oraz Szczecińskiej.

Linia N3: Z pętli Dubois do skrzyżowania Kilińskiego – Piłsudskiego bez zmian, a następnie Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki i dalej obecną trasą w kierunku Szczecińskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

raczej ani Tina, ani Madonna nie wystąpiłyby na scenie ustawionej na Pietrynie, ani nawet w Manu czy na rogu Mickiewicza i Piotrkowskiej. Dopóki miasto nie znajdzie odpowiedniego miejsca na wielkie imprezy plenerowe, to takie gwiazdy raczej do Łodzi nie zawitają. więc póki co warto promować polską muzykę:) oby się powiodło:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fakt, przygotowania idą pełną parą. Nawet te hałdy śniegu zalegające na Piotrkowskiej zostały wywiezione - w końcu. Dobrze, że w mieście wreszcie coś się dzieje. Szkoda tylko, że koncert nie będzie miał pierwotnie planowanej formuły: z Tiną Turner, Madonną, Dodą itd. A swoją drogą, ciekawa jestem, czy widzowie pomieszczą się na maleńkim skrawku Piotrkowskiej i Pasażu. Trzymam kciuki za organizatorów i wykonawców i obiecuję, że jutro sprawdzę osobiście, czy miasto dobrze wydało milion zł na ten koncert ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.