Facebook Google+ Twitter

Hollywood vs Bollywood – 2. edycja

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-13 20:22

Już w sobotę, podczas Nocy Muzeów, czeka na nas mnóstwo atrakcji kulturalnych. Dla tych, którzy chcą się rozgrzać przed tą imprezą, proponujemy niezapomniane party w klubie Hotl – drugą edycję Hollywood vs Bollywood.

 / Fot. Mateusz TobolewskiPomieszanie muzyki klubowej z azjatyckimi hitami daje niezapomniane wrażenia – taką dyskotekę pamięta się bardzo długo.

Na pierwszą imprezę z cyklu „Hollywood vs Bollywood” w klubie Rio przyszło ponad 500 osób. Przy indyjskich rytmach i housowych dźwiękach goście bawili się do białego rana. Po tak spektakularnym sukcesie pierwszej edycji imprezy, firma Promote.biz organizuje drugą część. Tym razem didżej Dona wyzwała na pojedynek didżejkę McDa, która jest jedną z najbardziej popularnych dj-ek w Warszawie. Jeśli chcą państwo zobaczyć kto wygra, zapraszamy 15 maja do klubu Hotl przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 (wejście od Ossolińskich). Wstęp jest za darmo, obowiązuje jednak selekcja, więc dresy i błyszczące adidaski radzimy zostawić w domu.

Jak zwykle, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. pokazy tańca hollywoodzkiego i bollywoodzkiego (zarówno w wykonaniu kobiet, jak też mężczyzn), malowanie henną i sheeshę, czyli indyjską fajkę wodną.

W sobotę o godz. 19.30 zapraszamy do Domu Kultury Rakowiec (ul. Wiślicka 8) na warsztaty tańca orientalnego i dyskotekę w rytmach indyjskich. Warsztaty poprowadzi poprowadzi Aleksandra Kilczewska - tancerka, choreografka, uczennica m.in. Sanjib Bhattacharya, znanego i cenionego w wielu krajach tancerza i choreografa tanca indyjskiego. Na dyskotece grał będzie DJ Don. Wstęp - 10 zł.

Dj McDa: skończyła Warszawską Szkołę Muzyczną. McDa zaczęła swoją karierę w klubie Hybrydy, który jest jednym z najbardziej znanych klubów w centrum Warszawy. Grała też w takich klubach jak: Underground, Equilibrium, Ego, Palladium, Alfa, Ambra itd. Muzykę, którą gra to: r'n'b, hip-hop, hity szkolnych lat (nawet i te starsze), disco i rock & roll. Jej druga pasja to taniec. Obecnie jest didżejem w klubie Proxima.

Dj Don: Gra przede wszystkim muzykę indyjską, zwłaszcza bollywoodzką. Jako dj zaczął grać w 2005 roku, jeszcze podczas studiów w Nowej Zelandii. Jest dj-em rezydentem comiesięcznych imprez Delhi Dreams. Gra także podczas innych imprez klubowych promujących kulturę indyjską. Dj Don grał m.in. podczas: kolejnych edycji comiesięcznych imprez Delhi Dreams (odbywających się w klubach: Endorfina, Opium, Envy, Sofa), Diwali Ball 2007 (Hotel Hilton), Kontynent: Indie-Indonezja (09.11.2007, Dobra Karma & Radio Luxembourg), Delhi Dreams New Year's Eve 2007/08 (klub Bazar), Nowego Roku Chińskiego & Saraswati Puja (08.02.2008, Radio Luxembourg), Wielokulturowych Walentynek & Konkursu Tańca dla Wielokulturowych Par (14.02.2008, Playaz)

Club Hotl mieści się w dawnym Hotelu Europejskim.

Autor: Mateusz Tobolewski
Pierwsza publikacja materiału: Aktivist.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.