Facebook Google+ Twitter

Hollywood zamieniło się w Hollyweed. Żartowniś zmodyfikował słynny napis (wideo)

Słynny znak Hollywood górujący nad stolicą kina został zmodyfikowany przez żartownisia. Mieszkańcy i turyści ujrzeli w noworoczny poranek napis "Hollyweed".

 / Fot. US CBS/x-newsNoworoczny poranek przywitał mieszkańców Los Angeles niecodziennym widokiem. Słynny znak Hollywood, stojący na wzgórzu górującym nad miastem, został zmodyfikowany. Brzmiał "Hollyweed", co można przetłumaczyć na "święte zioło".

Policja wszczęła śledztwo w sprawie "aktu wandalizmu". Jak informują lokalne media, kamery nagrały jedną osobę, która w sylwestra wspięła się do stojącego na zboczu wzgórza napisu.

Zamaskowany osobnik wszedł na dwie litery "o" i rozwiesił na nich białe oraz czarne płachty. Zrobił to w ten sposób, że z większej odległości "o" wyglądają teraz na "e". Tym samym napis zyskał nowe znaczenie. Nie doszło do żadnych trwałych uszkodzeń liter. Po kilku godzinach napisowi zaczęto przywracać jego pierwotny wygląd.

Incydent miał prawdopodobnie związek z niedawnym referendum, które odbyło się w Kalifornii. Mieszkańcy stanu opowiedzieli się za złagodzeniem przepisów i legalizacją rekreacyjnego użycia marihuany.

US CBS/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

noworoczny nieszkodliwy żart

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.