Facebook Google+ Twitter

Hologramy wielkości ludzi już wiosną przyszłego roku

Firma Provision 3D Media zamierza wprowadzić na rynek w 2014 roku hologramy wielkości ludzi. Projekt HoloVision w pierwszej kolejności trafi do gier komputerowych.

Awaryjny Hologram Medyczny (Star Trek: Voyager); znany jako "The Doctor". / Fot. Wikipedia Commons Hologramy wielkości człowieka zaludniły już świat fantastyki naukowej. Najsławniejszą taką postacią jest Awaryjny Hologram Medyczny AK-1 Diagnostyczny i chirurgiczny podprogram Omega 323, znajdujący się na pokładzie statku USS Voyager w filmie Star Trek.

Jak przekonuje firma Provision 3D Media, już niebawem, wiosną 2014 roku hologramy w takiej postaci masowo pojawią się w rzeczywistości. Twórcy pełnowymiarowego hologramu w pełnym kolorze zapewniają, że wizerunek będzie widoczny bez okularów 3D. Uruchomienie wizji następuje przy pomocy skrzynki wielkości tostera.

Firma Provision 3D Media tworzy projekt przy pomocy Kickstartera. Na ten cel potrzebuje 950 tys. Dolarów. HoloVision ma trafić najpierw do gier komputerowych, który może w szybkim tempie zrewolucjonizować. W przyszłości planuje się także praktyczne zastosowania wprowadzonego na rynek produktu. Hologramy do użytecznych zadań mogą się pojawić za 2-3 lata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Myślę, że zastosowania praktyczne mogą się okazać nieodzowne w przyszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej interesuje mnie to, by taki hologram mnie mógł mnie zastąpić w miejscach, do których dotrzeć nie mogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślicie, że Radwańska popełniła falstart?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.