Facebook Google+ Twitter

Homo sapie

Homo sapie, czyli człowiek sapiący. Ewolucja ciągle trwa. Eliminacja najsłabszych osobników dokonuje się za sprawą nikczemnych wynalazków eliminujących. Papieroski, koksik, feta, klepiący staff, wiele nie trzeba wymieniać.

Wszystko dzieje się szybko, bo w XXI wieku nie ma czasu. Heroiniarz już po trzech miesiącach regularnego ćpania zamienia się w potwora. Po potworze przychodzi kolej na półtrupa. Na końcu półtrup przemienia się w umarlaka. Proces ten w żadnym względzie nie przypomina narodzin wielobarwnego motyla z szarej poczwarki.

Idąc dalej. Wódka z red bullem na stałe zagościła w menu każdego szanującego się klubu. To napój szczególnie wyskokowy, gdyż przy dużych ilościach serce skacze jak oszalałe. Niektórym, tym bardziej uczulonym na nowości, najważniejszy mięsień może odmówić współpracy, a wtedy nie pomoże nawet św. Walenty.

Współcześni specjaliści od używek wytoczyli najcięższe działa. Dołożyli wszelkich starań by człowiek sapał legalnie. Przejrzeli luki w prawie i strzelili w jedną skutecznie. Dopalacze - rozgrzały do czerwoności Jana Pospieszalskiego i publiczność zgromadzoną w studiu programu „Warto rozmawiać”. Ekwilibrystyczne tłumaczenie producenta nie przekonało gospodarza tego cenionego przez Polaków programu.

Psychodelic pills muszą odejść! Wydaje się, że człowiek to jedyna istota na Ziemi, która dąży do samozagłady. Żaden szympans nie wpadłby przecież na pomysł rozpoczęcia dnia od zapalenia cracku. A jak wiadomo homo sapie(ns) ma z nim wiele wspólnego. Całe szczęście, że człowiek wykorzystuje zaledwie kilka procent mózgu… Ewolucja jednak postępuje i kto wie kiedy zasapiemy się na śmierć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

bez ładu, składu i pomysłu...

a co do animal junkies to polecam: http://www.focus.pl/przyroda/zobacz/publikacje/pijany-jak-zwierze/strona-publikacji/1/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ktoś miał wizję...
A może, to wspomniane w tekście "dopalacze" albo "wódka z red bullem na stałe zagościła w menu..."

:(((

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zanotowałam w dzienniczku Twą iście cenną i buńczuczną uwagę. Taki słowny ping pong mnie raczej nie bawi. W każdym razie, dzięki za komenty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to nie jest kwestia posiadania zdania, bo tego niekt nie kwestionuje, jak raczyłaś nie zauważyć, tylko sposobu, w jaki się je wyraża. A ty zdanie wyrażasz nieudolnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie uważam, że są to bzdury. Każdy ma prawo do swojego zdania i szanuję to. Ogólna zgoda panuje tylko na cmentarzu. Zatem pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to, że felieton jest gatunkiem lekkim w formie nie znaczy, że można w nim wypisywać takie bzdury jak powyżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjmuję na klatę krytykę. Felietonów nie należy brać aż tak na poważnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Psychodelic pills muszą odejść!"

Jestem zazdrosny.
Balcerowicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Heroiniarz" :l

Cały drugi akapit :l

Właściwie, kto to wpuścił do serwisu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

dawno już takich bzdur nie czytałam.
quo vadis w24?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.