Facebook Google+ Twitter

Homo-niewiadomo?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-01-18 21:19

W dzisiejszym świecie pojawia się coraz więcej ekscentryzmu, chęci bycia innym, oryginalnym i "swoim". Naszą szarą codzienność bombardują nowości i dziwadła. Homoseksualizm jeszcze 20 lat temu, był czymś co najmniej dziwnym, ale dzisiaj...

W XXI wieku, przeciętny człowiek, dąży do wykształcenia się i założenia rodziny. Rodziny najczęściej standardowej (2+1), model europejski. Przeglądając gazety, wiadomości, reklamy, a nawet bajki dla dzieci, zauważamy, że świat ma dosyć maskowania spraw niewygodnych, dziwnych, a nawet zboczonych.

Dewiacje seksualne stały się tematem bardzo często poruszanym, ludzie zaczęli sobie zadawać pytanie, czemu jestem gejem, lesbijką? A może ja lubię i to, i to.
Czemu, czemu, czemu...

Naukowcy szukali odpowiedzi, publicyści pisali, media propagowały filmy i reklamy, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Jedni twierdzą, że to genetyczne, drudzy zaś, że nie. Ja osobiście jestem zdania, że homoseksualizm nie bierze się tak od hop. Chcę być gejem, to nim będę. To nie jest prawda.

Skupmy się na modelu rodziny. Człowiek, jak wiemy z psychologii rodzi się ze wszystkimi instynktami. Ma instynkt samozachowawczy, pobierania soli mineralnych, pokarmowy i rozrodczy. Każdy jest powołany do rozmnożenia się, zostawienia potomstwa, zajęcia terenu na ziemi. Teraz postawmy sobie pytanie, czemu gej? Jedyna odpowiedź jaka się nasuwa, to wychowanie...

Z tego punktu widzenia, żaden mężczyzna nie jest powołany do bycia z drugim facetem.
No i doszliśmy do sedna sprawy.

Model rodziny, 2+1 nie zawsze znaczy mąż i żona. Coraz częściej spotykane jest wychowanie dziecka w pojedynkę, model 2 koleżanek gdzie koleżanka mamy jest ciocią dziecka, model 2 mężczyzn, coraz częściej o prawa do adopcji ubiegają się homoseksualne rodziny.
Nie ma niczego gorszego niż zostawienie na wychowanie dziecka w ręce 2 osób tej samej płci. Chłopiec potrzebuje męskich wzorców, musi wiedzieć, że od zarania dziejów mężczyzna utrzymywał rodzinę, polował i dawał bezpieczeństwo, że nie była to dziana mamusia rozpieszczająca dziecko. Dziewczyna musi wiedzieć kim jest ojciec i dostać od matki to wyposażenie domowe. Dziewczyna wie jak się zachować, jak się ubrać, co i kiedy powiedzieć, bowiem już od najmłodszych lat ma to wpajane.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wygląda to na prowokację i wzburzenie autorów. Może i ja piszę denne artykuły, ale podobnych prowokatorów znałem z WP.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.06.2010 10:33

Zdecydowanie zgadzam się z Sylwestrem. Osoba, która pisała ten artykuł nie ma zielonego pojęcia o homoseksualizmie - jego podstawach. Bycie gejem to nie wybór. Każdy ma jednak uczucia i potrzebuje bliskości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.02.2010 19:22

Ale bełkot. Autor nie ma pojęcia o homoseksualizmie, psychologii, fizjologii, ontogenezie człowieka, wreszcie o ewolucji. Pozwala mu to pisać niestworzone androny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.01.2010 09:12

Nie widzę zagrożenia w tym, ze Ktoś pragnie byc Innym , ekscentrycznym, czy „na swoim”, aby tylko nie został obłudnym politykiem. I tej Inności nie podważy żaden fanatyzm religijny (nie odnoszę tego do kogokolwiek) ani tym bardziej zaściankowa postępowość (też nie odnoszę do kogokolwiek), która pierze mózgi w tym kierunku, aby wywołać fałszywe przekonanie, jak poprę bez ograniczeń żądania środowisk LGBT to od razu należy mi sie status nowoczesnego człowieka i że jestem wybrany i panem. Inne środowisko (znacznie potężniejsze) KSM nie musi demonstrować. Ono już od dawna zagarnęło wiele dziedzin.
To rozwój technologii innowacyjnych, systemów informatycznych itd. świadczy o nowoczesnosci społeczeństwa a nie sfera obyczajowa, którą można dowolnie manipulować (różnego rodzaju lobby, które naciska i daje pieniądze i wymaga).

Plus za odwagę w poruszeniu tej tematyki i za subiektywne jej widzenie. Masz Krzysztof do tego prawo. Nie będę Ci sugerował, co masz zrobić. Wiesz lepiej to sam. Jestem ciekaw, kto sie znów odważy (żadna tam to odwaga) przykorbić autorowi za Jego poglądy. Z poprawnym myśleniem daleko się nie zajedzie, co najwyżej będzie się dreptało w miejscu. i mantrowało „postęp” „wolnosć”, „postęp”, „wolnosć”.
A rodzina (nie musze sobie tego tłumaczyć Kto wchodzi w jej skład) i że małżeństwo- to kobieta i mężczyzna. A do tego coraz bardziej się przekonuję-fajny to związek, w którym nawet przyjaciele domu (pies, kot,tchórzofretka itd.) nie rozdzielą walczących czasami ze sobą kogutów.

Nauka dotycząca omawianej kwestii w artykule też istnieje i nie da się jej pominąć,ani tym bardziej zlekceważyć. Pozycja, którą przytoczył Mariusz warta jest zapoznania -artykuł z Journal of the Endocrinology. To czasopismo jest wysoko punktowane (20 pkt) na Liście Filadelfijskiej (prestiżowy ranking czasopism naukowych).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prosty z tego wniosek, że wojny powodują gwałtowny przyrost populacji homoseksualistów: wszak na wojanie gina ojcowie, dzieci wychowywane są przez matki, ciotki, babki.
Zamiast snuć rozważania o "wyborze" opcji - walcz Autorze o pokój! I zakaz rozwodów! I o wytepienie do nogi mamuś "puszczalskich".
Ze swej strony dodałabym jeszcze "kęsim" dla tatusiów "jebaków" - tak dla równości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozumiejąc, że to dział Hyde Park, nie chcę potępiać tego, że autor podporządkował swój tok myślenia ideologii.
Dziwactwo, dewiacja, podział na tradycyjne role męskie i żeńskie...
Proszę się zapoznać z badaniami dotyczącymi INH3;
z tym: http://www.eurekalert.org/pub_releases/2004-03/ohs-bbh030804.php
z koncepcją G. Dornera przezwajania mózgu w okresie płodowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.