Facebook Google+ Twitter

Homoseksualiści chcą izolacji?

To wcale nie jest postulat oszalałych homofobów. To ci ludzie sami sobie gotują taki los.

 / Fot. W24Przyznam szczerze, że z napisaniem tych kilku zdań zwlekam już ponad miesiąc. Powód jest dość prozaiczny - bardzo łatwo teraz narazić się na przyklejenie łatki zacofańca, homofoba i katomatoła. To ulubione epitety wojowników spod tęczowej bandery zorganizowanych w organizacjach lewackich, jakie otrzymuję w mailach, komentarzach i sms-ach. Jednak jeżeli już to wszystko zostało mi nawrzucane, to nie ma co zwlekać ze skreśleniem kilku zdań szumnie nazywanych materiałem.

Co jest podstawowym zawołaniem na wszelkiego rodzaju paradach równości?
Otóż mamy dokonać rewolucji moralnej i być tolerancyjni wobec mniejszości seksualnych.

Ja już nie będę powtarzał pytania jak ma wyglądać ta tolerancja? Co mam zrobić, by zasłużyć na miano tolerancyjnego Europejczyka?
Jakoś w całym swoim życiu nie pamiętam bym sekował kogoś za jego orientacje seksualną.

W przeciwieństwie do obecnego przyjaciela i doradcy Janusza Palikota czyli
Jerzego Urbana, który zaprzeczał prowadzeniu akcji „ Hiacynt” mającej na celu inwigilację i zakładanie kartotek osobom homoseksualnym przez tow. Kiszczaka. Urban o tym wiedział i nawet pochwalał, ale w swoim stylu kłamał na konferencji prasowej zapytany o to.
Musiałem o tym napisać, by uświadomić zwolennikom Ruchu Palikota, że oprócz przedstawicieli środowisk LGBT są tam również takie osoby, które uważały osoby homoseksualne za potencjalnych przestępców.

Teraz już do kwestii izolacji.
Można czasem usłyszeć od zatwardziałych przeciwników hasła o konieczności izolowania mniejszości seksualnych. Zazwyczaj są to głosy mało słyszalne i nie warte dyskusji.
Jedyne z czym spotykają się takie postulaty to potępienie i to ze wszystkich stron. Skąd więc ten tytuł o izolacji? Natrafiłem na kilka informacji, które wprawiły mnie w osłupienie.

W kraju, który pod rządami socjalisty Zapaterro zajęto się rewolucją moralną, a całkowicie zapomniano o gospodarce Hiszpanii pojawiły się postulaty tworzenia miejsc tylko dla homoseksualistów.

I tak w Barcelonie powstał hotel Axel dla takiej właśnie grupy docelowej. W tym samym kraju powstaje dom spokojnej starości dla homoseksualistów i lesbijek. Takim samym tropem poszedł Nowy Jork i powstaje tam luksusowy hotel The Out Nyc.

Co łączy te wszystkie miejsca i powstanie tam tych obiektów?
Wszędzie tam są dozwolone związki jednopłciowe i panuje ogólne przyzwolenie na zakładanie rodzin przez pary homoseksualne.
Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że wygrana walka o spełnienie swych postulatów nie zaspokoiła dążeń i życzeń zainteresowanych.
Teraz pragną stworzyć sobie swoje luksusowe miejsca przeznaczone tylko dla siebie bez tego całego heteroseksualnego tłumu.

Spójrzmy na to z punktu widzenia poprawności politycznej.
Wyobrażacie sobie budowę hotelu z zastrzeżeniem, że jest on przeznaczony wyłącznie dla heteroseksualnych?
Przecież rozpętano, by piekło. Manifestacjom i kampanii przeciw homofobii nie byłoby końca. Inwestor skończyłby na sali sądowej, a ostracyzm jakim zostałby otoczony zakończyłby się jego bankructwem i wilczym biletem w świecie biznesu.

I tak już na marginesie zastanawia mnie po co po tylu latach upominania się o tolerancję ci ludzie chcą tworzyć sobie getta? W Polsce jeszcze nie mamy do czynienia z tak daleko posuniętym zjawiskiem, ale pierwsze jaskółki już się pojawiły.

Nie mówię tu o klubach nocnych dla gejów, bo to nie jest sformalizowane zapisem urzędowym, ale już pomysł stowarzyszenia „ Tęczowa trybuna „ by organizatorzy meczów podczas Euro 2012 wyznaczyli specjalne sektory dla kibiców homoseksualnych jest już takim pierwszym przejawem lekkiego szaleństwa. Jeżeli w wyszukiwarkę wpiszecie hasło tęczowa trybuna możecie poczytać, że z taka inicjatywą zwrócono się do wszystkich miast organizatorów Euro 2012.

Z zainteresowaniem będę obserwował jak to wszystko będzie się dalej rozwijać i czy przypadkiem jeden z kabaretów nie miał racji w swym skeczu mówiąc prześmiewczo, że Holandia jest zacofana, bo tam jeszcze dopuszczają małżeństwa między kobietą i mężczyzną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Zdanie "Autor jest ograniczony umysłowo" w jednym z komentarzy mnie rozwaliło. Autor zauważa pewne tendencje i zwraca na nie uwagę. A komentujący wykazał się brakiem kultury i sam pochwalił się nietolerancją. Tolerancja to brak wrogości wobec OSÓB które się różnią i stawianie ich na równi z innymi. Nie należy mylić z akceptacją czyli przyzwoleniem na CZYN. Można nie akceptować homoseksualizmu z powodów światopoglądowych ale tolerować homoseksualistów i nie dyskryminować ich. Obrażanie kogoś bo ma inne zdanie jest brakiem tolerancji.

Co do artykułu to ciekawy. Już jakiś czas temu zauważyłam że wyrażając swoje zdanie na ten temat można dostać etykietkę homofoba. Ale takie zjawisko zachodzi wśród wielu grup które po prostu lepiej czują się w swoim towarzystwie. Na przykład wybierając się do dobrego klubu możemy napotkać na osobę która nie wpuści nas bo nie pasujemy do charakteru miejsca. W społeczeństwach w których przez długi czas nie było na coś przyzwolenia takie sytuacje są bardzo często spotykane i wiążą się z tym że dana grupa ludzi nie chce już czuć się odrzucona.

Komentarz został ukrytyrozwiń
les
  • les
  • 08.02.2012 17:15

Autor jest ograniczony umysłowo. Gdyby w tych krajach była prawdziwa tolerancja, to takie miejsca by nie powstawały, bo nie miały by racji bytu. A co, nie można nawet na starość odpocząć od homofobii, w domu starości przeznaczonym dla gejów i lesbijek? Ale zacofaniec na siłe szukał, co by tu napisać, szukał, szukał i w końcu wypocił. A pisze jakby odkrył Amerykę. A że się Urban nawrócił to chyba dobrze, każdemu życzę żeby się nawrocił na jedyną słuszną drogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zdzisław Nawel
  • Zdzisław Nawel
  • 06.02.2012 08:06

Z totrencją to jest ciekawa sprawa, bo ona w oczach tych tolerancyjnych raptem się kończy kiedy ktoś ma inne, niż ten talerancyjny, zdanie. Wtedy zaczyna się zarzucanie ciemnoty wstecznictwa i tak dalej. W opisywanym przypadku słusznie zauważyłeś hipokryzję i podwójne standardy, bo niby wszyscy razem ale my osobno. Tak jak Europa dwóch prędkości tak świat zaczyna być też dwóch czy nawet trzech prędkości. Ponadto mnie odrzuca od każdego kto agresywnie wciska mi swoje zdanie, styl bycia czy życia, mam tez prawo do własnego zdania w każdej sprawie, tak jak każdy z nas, jak nam się coś nie podoba to mówmy o tym głosno i nie dajmy sie kneblować pustym zarzutem nietolerancji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiedź dla ks. (bp?) Szymona Niemca:
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu, manifest Sz. Niemca jest tęczową rewolucją, co najmniej jej pierwszym szczeblem. Jeśli mamy uznawać homoseksualizm za równy heteroseksualizmowi to rodzaje przywilejów mają drugorzędne znaczenie. W pakiecie tym wcześniej czy później znajdą się takie rozwiązania jak adopcja dzieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.02.2012 12:06

Proszę przeczytać ten takst: link
Autor, z którym się zgadzam, bardzo sprawnie odcina się od "tęczowej rewolucji", która przynosi więcej obciachu niż pożytku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urban w PRL gnębił homoseksualistów. W III RP kocha gejów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.