Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35401 miejsce

Homoseksualiści mogą więcej

Dwie podobne sytuacje, dwie zupełnie różne reakcje.

Wykład Zygmunta Baumana we Wrocławiu. Jak zapewne każdy słyszał (bo nie dało się nie słyszeć) został zakłócony przez członków NOP, którzy zostali wyprowadzeni przez antyterrorystów. Prezydent Wrocławia po całym zdarzeniu powiedział "Nie będę tolerował nacjonalistycznej hołoty w moim mieście". Media mocno nagłośniły sprawę, wszędzie było można przeczytać o napaści faszystów etc. 23 osoby usłyszały zarzuty zakłócania spokoju i porządku. Groziła im kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna do 5 tys. złotych

Sytuacja druga, całkowicie kontrastowa. Wykład doktora Paula Camerona w warszawskim budynku NOT-u, 22 października. Grupa homoaktywistów przerywa wykład, używają tak samo obraźliwego języka jak NOP we Wrocławiu. Do tego dochodzą wygłupy uczestnika udającego napad choroby psychicznej (później twierdził, że nic takiego nie miało miejsca, ale niestety się nagrało). Gdy zmuszono ich do wyjścia, zdążyli zniszczyć drzwi i stoisko z książkami. Wezwano policję i zastosowano ujęcie obywatelskie. Dziwnym trafem nie przysłano antyterrorystów, a uczestnicy zajścia dostali jedynie po mandacie w wysokości 300zł. Odpowiedzą również za zniszczenie mienia.

Prezydent Warszawy nie powiedziała nic w stylu "nie będę tolerowała homoseksualnej hołoty w moim mieście".
Media nie rozpisywały się o napaści homoterrorystów. Były tylko wzmianki (np wyborcza napisała, że przerwano wykład znanego homofoba). Tym razem "opinia publiczna" nie była zaszokowana. Niestety taki obrót spraw coraz mniej zaskakuje.

Homoterroryści mogą więcej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Tu makabryczna relacja z zamachu terrorystycznego na salkę z 20 miejscami. :)

http://www.youtube.com/watch?v=X3x-ks2DzME


Poza tym kto tam był bardziej agresywny ? :)

Kłótnia jak na jarmarku.

Nieeeeeeee afera !!!! Gdzie byłą policjaaaaaaaaaaaaaa !!!!

Śmiechu warte, kabarecik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego artykuł jest w Hyde Park? Przecież opisuje dwa konkretne wydarzenia

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.10.2013 17:53

Och. Pisałem o Marii Czerw, która zaraz wyjdzie z jamy, a pojawił się... Marcin Stanowiec. Przypadek? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

No udało się autorowi rewelacyjnie, bo przecież spora część komentarzy wyraźnie stanowi dowód na pełną słuszność tytułu artykułu. Mało kto chce się obecnie narazić na przypięcie łatki homofoba, stąd zupełnie inne podejście do tych samych zachowań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Siedmiu groźnych homoterrorystów i 23 narodowców ze szkółki niedzielnej.
Toż to jawna przewaga tęczowych zagrożeń !
Nawet jak dołożyć kilkudziesięciu chłopców na wykładzie Środy, cicho wypowiadających jak chór anielski : ''Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę'' ....
Przecież wyraźnie widać dysproporcje - homoterrorystyczne lobby ma fory w sferach rządowych ! :")

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wychwytuj te dwustandardy - absurdy. Każdy z nich zasygnalizujmy opinii społecznej, tak jak homoseksualiści każdy przypadek rzekomej homofobii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba się nie rozumiemy. Piszę o nierównym traktowaniu homoterrorystów i narodowców przez media. Można mnożyć przykłady, gdzie prawica jest potępiana o byle co, a stronie na lewo od PiS, w tym również działaczom lgbt, płazem uchodzą nawet takie same sytuacje. Nie mam pogardy dla osób homoseksualnych. A rozgoryczenie bierze się z nierównego traktowania. Zresztą, patrząc na media to nie homoseksualiści potrzebują akceptacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku , na wykładzie Baumana było kilkadziesiąt NOP-owców . 23 zidentyfikowano .
Ma Pan niezwykłą pogardę do ludzi homoseksualnych i stąd Pana rozgoryczenie o nierównych proporcjach .
Póki nie zaakceptujemy wszystkich ludzi takie sceny jak na Uniwersytecie Wrocławskim i w NOT -cie staną się niebezpieczne . Będziemy dalej się dzielić i nienawidzić ?
Po co ?
Nikt nie ma abonamentu na drugie życie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piszę o proporcjach do uczestników. Na wykładzie baumana wkroczyli uzbrojeni funkcjonariusze, choć nie doszło do żadnych przepychanek, a jedynie do skandowania haseł i gwizdów. Co więcej na miejscu był oddział "zwykłych" policjantów którzy powinni sobie poradzić. Dla pani radykalni nacjonaliści i radykalni homoseksualiści to jakaś różnica? Atak 6 radykalnych homoseksualistów to nie anarchia? Nie zasługuje na napiętnowanie? Jedyną różnicą było to, że do nacjonalistów wzywa się siły antyterrorystyczne, a homoseksualistów dewastujących drzwi trzeba wyprowadzić samemu. Antyterroryści do 23 nieuzbrojonych osób to nie przesada?
I do tego zachowanie polityków i mediów. Piętnowanie nacjonalistów, zamiatanie pod dywan sprawy homoseksualistów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proporcja 23 : 6 jest tożsama ?
Nigdzie w mediach nie czytałam o obronie Baumana . Natomiast atak 23 radykalnych nacjonalistów w budynkach Uczelni to anarchia i to było napiętnowane .
Antyterroryści do 6 osób ? Przesada !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.