Facebook Google+ Twitter

Homoseksualizm to niedobry seks, mili państwo…

Taką mądrość słyszałem w kolejkowej rozmowie na temat ostatniej wypowiedzi L. Wałęsy. Starszy pan w taki sposób bronił byłego prezydenta. - A niby dlaczego? – zapytałem. - Przecież owoców z takiego seksu nie będzie – padła krótka odpowiedź

Jaki jest sens seksu w starszym wieku? / Fot. Marek ChorążewiczWstęp

Szeroko komentowana wypowiedź Lecha Wałęsy na temat homoseksualizmu odgrzewa na nowo ten temat. Cóż takiego bulwersującego powiedział nasz były prezydent?

W programie "Fakty po faktach" wygłosił takie zdanie: "Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam, wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami". Ponieważ Lech Wałęsa jest znany z tego, że zawsze coś tam "chlapnie", prowadzący wywiad chciał jakoś wygładzić tę "kostropatą" wypowiedź naszego demokraty i laureata pokojowej nagrody Nobla, ale okazało się, że Lech Wałęsa poszedł jeszcze dalej i nawet demokratycznie wybranego homoseksualistę widziałby w ostatnich ławach sali polskiego Sejmu, a najlepiej poza drzwiami parlamentu.

Wracając ad meritum

Pomyślałem sobie, że można by porozmawiać na ten temat z panem Bogusławem z kolejki (imię autentyczne), ale na dalsze wywody nie dał się namówić.

Nie przywiązywałbym większej wagi do tej wypowiedzi, bo przecież niejednokrotnie słyszymy jakąś bzdurę, nad którą się głębiej nie zastanawiamy, ale jednak takie poglądy ma wokół nas wiele osób. Komentarze na ten temat pod różnymi artykułami w Internecie to potwierdzają. Także te na W24.

Zastanawiające, że właściciele tych opinii na poparcie owych tez wytaczają swój światopogląd religijny i twierdzą, że Bóg zdecydowanie potępia wszystkie "występki przeciw naturze".
Oto przykład komentarza z naszego serwisu: "Seks z partnerem i również partnerki z partnerka , to Boże przekleństwo.!" (oryginalna pisownia).

Jak wyjaśni tę oto zagadkę tak myślący człowiek, nieważne młody czy stary, dlaczego Pan Bóg pozostawił możliwości współżycia seksualnego ludziom po wieku rozrodczym? A właściwie, to dotyczy tylko kobiet, bo jak powszechnie wiadomo mężczyzna do późnej starości może być naturalnym ojcem. Podkreślam słowo "naturalnym", ponieważ wiemy, że współczesny człowiek rozwijając medycynę, przeciwstawia się Stwórcy w różnych aspektach życia wchodząc na niedozwolone przez Niego pole np. "niepokalane" poczęcie (in vitro), przedłużanie życia przeszczepami, "grzebanie w genach" czy stworzenie technicznych możliwości urodzenia dziecka przez kobietę, która fizjologicznie weszła w okres menopauzy.

Na koniec zadam jeszcze bardziej intrygujące pytanie: po co Bóg dał człowiekowi orgazm, który do płodzenia potomstwa jest mu zupełnie niepotrzebny?

Podsumowując

Odwoływanie się do Boskich praw natury potrafi nas zwieść na manowce.

Seks homoseksualistów jest tak samo owocny, jak osób w zaawansowanym wieku. Poza tym nie wszystko co naturalne, jest dla człowieka zawsze najlepsze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

Odpowiedziałem sam sobie na retoryczne pytanie na końcu artykułu. Ale ma Pan rację, że je postawił

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Julian Martens Dzisiaj 00:39
Panie Julianie, a gdzie Pan doczytał się w moim tekście, że seks jest bez sensu? 1500 osób przejrzało ten materiał i tego nie dostrzegło, a Pan znalazł taką informację?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@po co Bóg dał człowiekowi orgazm, który do płodzenia potomstwa jest mu zupełnie niepotrzebny? Czyżby autor uważał, że seks jest bez sensu? Pan Bóg widocznie ma inne zdanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nasz Przywódca, że tak się wyrażę nie ma heteroseksualnego rodowodu swoich związków. Idąc tropem rozumowania niektórych, nasz Przywódca jest homoseksualistą. Hmm, to w sumie nieistotne, bo nasz elektorat wszystko kupi, co powie nasz Przywódca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ PIS PIS
Proponuję dorzucić kilka przecinków i przemeblować szyk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak podały media wśród wyznawców wielu religii to wśród wyznawców judaizmu odnotowano najwięcej przypadków homoseksualizmu. A więc szalom komentatorzy tego arta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marek Chorążewicz

Różnica wydaje mi się jednak zasadnicza. Bloger - pamiętnikarz, wybiera zdarzenia, które zaszczyca swym upamiętnieniem. Czytanie tego po miesiącach czy latach może dać odpowiedź na zmianę poglądów, a nie o to wszak idzie.
Tu chodzi o najdrobniejsze nawet reakcje. W ciągu dnia. Chronologicznie. Reakcje, będące wynikiem kodu kulturowego tkwiącego w nas, niemalże odruchowe. Stąd zapisywanie ich to dość upierdliwa czynność i możliwa przez krótki okres czasu. ( kilka dni)

Ale polecam jak najbardziej. Można się o sobie dowiedzieć rzeczy, których pewnie gdzieś podświadomie może i spodziewalibyśmy się, ale uświadomienie sobie ich z całą mocą - to jednak efekt nieporównywalny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Artur Wojnowski Dzisiaj 18:30
Wydaje mi się, że doświadczenie, które Pan opisał nie są dzisiaj wcale taką rzadkością, wszak blogerów-pamiętnikarzy przecież jest coraz więcej... A ci, którzy piszą regularnie i bez koloryzowania, muszą mieć podobne refleksje, gdy czytają siebie po latach, a nawet chociażby tylko po kilku miesiącach.
A mimo to, wydaje się, iż przestrzeń dialogowa bez wstępnego stygmatyzowania adwersarzy jest jakby coraz mniejsza... Nawet w filmie "Dzień świra" widzimy, że dla wielu racja "mojsza musi być najmojsza". Ale może to tylko takie moje wrażenie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

/Dlaczego ona dla wielu osób jest czymś bardziej wartościowym niż myślenie i otwartość?/

Myślenie, Panie Marku, to etap następny.
Pierwszym jest prosta obserwacja.

Znane i opisywane w literaturze doświadczenie, polegające na obserwacji własnych zachowań i zapisywaniu ich przez jakiś okres, jest punktem wyjścia do zrozumienia, jak wielki bagaż kodów nosimy w sobie. Ważne jest, aby obserwować i zapisywać. Byle uczciwie. Nie analizować. Na analizę przyjdzie czas później.

Ja po wykonaniu takiego doświadczenia byłem, nie przesadzam, zszokowany.

To tak a propos być może wyobrażeń niektórych, że są lepsi, wolni od stereotypów, że są z definicji obdarzeni empatią, nie sądzą po pozorach, itd.
To wszystko jest udziałem, w mniejszym lub większym stopniu, każdego z nas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Macie rację... ble ble.. nich żyje zoofilia. Koty i psy do seksu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.