Facebook Google+ Twitter

Honorata Skarbek: Robię to, co kocham. Wywiad z wokalistką

Honorata Skarbek, jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek, w rozmowie z Wiadomościami24.pl mówi o swoich pierwszych krokach w muzyce, popularności, a także najbliższych planach, które chce zrealizować.

Sonda

Honorata "Honey" Skarbek:

Honorata "Honey" Skarbek Creative Commons Attribution 3.0 Unported. / Fot. Piotr DrabikHoney, bo tak brzmi jej artystyczny pseudonim, przebojem pojawiła się na pierwszych stronach gazet i portali internetowych. Stało się tak głównie za sprawą jej debiutanckiego krążka, na którym znalazły się takie przeboje jak „No one”, czy „Runaway”, które królują w notowaniach jednej z największych rozgłośni radiowych w Polsce RMF FM. W rozmowie z W24 zdradza m.in. dlaczego zdecydowała się promować swoją osobę w internecie oraz opowiada o swoich spostrzeżeniach nt. popularności.

Pamiętasz swój pierwszy wokalny występ?
Tak, to było na jednym z miejskich przeglądów talentów. Śpiewałam wtedy piosenki Virgin "Znak Pokoju" i Kelly Clarkson "Because Of You" i właśnie wygrana w tym konkursie zmotywowała mnie i uświadomiła mi, że jest to ta droga, którą chcę kroczyć w życiu.

Czy uważasz, że internet to najlepszy sposób na wypromowanie swojej osoby?
Żyjemy w XXI wieku, gdzie internet jest jednym z większych, jak nie największym środkiem masowego przekazu. Sieć ma ogromną siłę, ale niestety, tak samo niszczącą, jak i budującą. Kiedy decydujemy się na promocję swojej osoby w internecie, musimy być przygotowani na anonimowość, która tam króluje, a co za tym idzie - mnóstwo, często bezpodstawnej i bezlitosnej krytyki. Jeśli ktoś ma silną osobowość, dużo determinacji i cierpliwości - jak najbardziej polecam.

Twój fotoblog daje Ci olbrzymią popularność. Czy właśnie to było głównym motywem do jego założenia?
Pierwszego fotobloga założyłam w wieku 13-14 lat, chciałam być na topie, tak jak moje rówieśniczki. Nigdy nie pomyślałabym, że przyniesie mi to tak dużą, internetową popularność. Z czasem, kiedy zdałam sobie sprawę, że zaczyna dziać się coś poważniejszego wokół mojej osoby i mojego bloga, zaczęłam podchodzić do tego również pod względem promocji. Wcześniej robiłam to tylko dla zabawy i nie traktowałam tego poważnie.

Jeszcze niedawno, bo dwa lata, a nawet rok temu, nie cieszyłaś się tak wielkim zainteresowaniem i popularnością, jak teraz. W krótkim odstępie czasu zdobyłaś III miejsce w Polsce w konkursie Motorolastar, wystąpiłaś w finale Coke Live Music Fresh Noise, a Twoim ostatnim osiągnięciem jest nagroda internautów na festiwalu Top Trendy. Czemu zawdzięczasz tak olbrzymi skok do przodu?
Nie do końca było tak, że nic się nie działo... Wręcz przeciwnie, sumiennie, krok po kroku, starałam się sięgać coraz dalej. Konkurs Motorola Star odbył się w 2009 roku, finał na Coke Live Music Fresh Noise przytrafił mi się w 2010 roku, a nagroda internautów na festiwalu Top Trendy trafiła w moje ręce w tym roku, czyli 2011.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Ciekawy wywiad!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że pojawiło się ogromne zainteresowanie Honoratą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 12.08.2011 13:04

>Czemu zawdzięczasz tak olbrzymi skok do przodu?

Stacji MTV Polska, i programowi Moje Supersłodkie Urodziny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto śledzić poczynania wokalne Pani Honoraty. 5* za wywiad

Komentarz został ukrytyrozwiń
justyna
 • justyna
 • 09.08.2011 21:24

Ty "honey" wiesz że za podszywanie się pod czyjąś osobę jest karalne? I wiesz że bardzo szybko dojdą do tego kto się podszywa? :) Honey życzę powodzenia, a Wy zamiast być zazdrośni to ruszcie tyłki i zacznijcie robić coś ze swoim życiem, a nie siedzicie przed kompem i bzdury wypisujecie! Kto Wam zabrania wziąć się za siebie? Na wypisywaniu zawistnych komentarzy nie zdobędziecie sukcesu

Komentarz został ukrytyrozwiń
laska
 • laska
 • 09.08.2011 09:49

sam jesteś pomyłką pomyśl jak ona się czuje przez takie komentarze na jej temat jak myślicie czemu większość artystów w branży muzycznej bierze prochy przez takich jak chociaż by ty enjoy bo się muszą czymś podtrzymać na duszy, a potem wielka afera jak umrze niewadomo jakie sekcje zwłok a przecież wszystko jest oczywiste wykończenie psychiczne i nerwowe przy takich jak ty!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pati Ptaszek
 • Pati Ptaszek
 • 08.08.2011 22:40

Po co ludzie podszywają sie pod honoratę ? wiadomo ,że nie skomętowała by własnego wywiadu :d żallll

Komentarz został ukrytyrozwiń
:D
 • :D
 • 08.08.2011 22:28

Ahahah królowa jest tylko jedna, i to na pewno nie jest doda ani Honorata ! ,,cieszę się ,że Honey daje mnóstwo wywiadów ,dlatego wszyscy zaczynają ją doceniać ;)'' z tym docenianiem bym podyskutowała . a Honorata nie daje dużo wywiadów, tylko nie dostaną kasy jak im nie udzieli wywiadu, tak jak to określił user enjoy ;d

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego pomyłka?

Komentarz został ukrytyrozwiń
honey
 • honey
 • 08.08.2011 21:35

ludzie odwalcie się odemnie ja chce być jak doda królowa jest tylko jedna ;*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.