Facebook Google+ Twitter

Hoop Likes Festival startuje 26 września. Na scenie Bednarek, GrubSon i Wardęga

26 września w gdańskim centrum Amber Expo rozpocznie się festiwal Hoop likes Festival. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkać m.in. Kamila Bednarka, Cezika, Wardęgę i Czesława Mozila. Impreza potrwa do soboty, 27 września.

 / Fot. By When reusing, please credit me as   author: Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)   If you use my image on your website, please senHoop Likes Festival, czyli festiwal ludzi internetu rozpoczyna się 26 września. Na festiwalu zagoszczą blogerzy, vlogerzy i twórcy, którzy jako główne miejsce swojej aktywności wybrali sieć. To wyjątkowe wydarzenie multimedialne i interaktywne. O wydarzeniach na imprezie współdecydować będą internauci i publiczność.

Jak podkreśla Marta Szadowiak, rzecznik prasowy festiwalu w rozmowie z trójmiasto.pl "Na Amber Expo twórcy internetowi, blogerzy czy muzycy będą dostępni na wyciągnięcie ręki. Na tym najbardziej nam zależało".

Festiwal zostanie podzielony na pięć stref tematycznych:

1.Music Zone - wystąpią m.in. Bednarek, GrubSon, Cezik, The Dumplings, Margaret, Karolina Czarnecka, Ifi Ude

2.Fashion Zone - zobaczymy pokazy młodych projektantów zainspirowanych technologią: Małgorzaty Dudek i Macieja Sieradzkiego , performance Gedeon Cosplay i fluorescencyjne show inspirowane mangą.

3.Game Zone - w tej strefie będzie można zagrać w Fifę i Battlefielda z Wardęgą, Rockiem, SKFF

4.Food Zone - kuchennym szaleństwom oddawać się będą: Kocham Gotować, Red Lipstic Monster i Czesław Mozil

5.Likes Zone - w tej strefie spotkać się będzie można z niemal wszystkimi gośćmi festiwalu. Będzie można poprosić o autograf, zrobić sobie zdjęcie i zamienić parę słów ze swoim idolem.

Festiwal odbędzie się na Amber Expo i potrwa od 26 do 27 września. Bilety w cenie: 49 zł za jeden dzień i 88 zł za dwa dni.Czytaj także: 30. Warszawski Festiwal Filmowy rusza 10 października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.