Facebook Google+ Twitter

Horror 'Strange Sounds' w Starym Kinie!

7 listopada zapraszamy wszystkich miłośników mocnego kina na horror „Strange Sounds” w reżyserii Rafała Andrzeja Głombiowskiego. To będzie 3 odsłona cyklu „Młode filmy w Starym Kinie”. Start o godz. 18:00.

Plakat informujący o pokazie / Fot. Paulina IwaniakZjawisko „dziwnych dźwięków” zatacza coraz szersze kręgi. Fala niepokojów społecznych zaczyna przelewać się przez różne regiony świata. Nikt nie jest w stanie wyjaśnić tego fenomenu, ani tym bardziej go powstrzymać. Anna chcąc uciec od chaosu wyjeżdża z miasta do starego domu na wsi. Jednak coś zaczyna się zmieniać... Czy to dźwięki powodują, że coraz trudniejsze jest rozróżnienie prawdy od fikcji? Kim jest tajemniczy mężczyzna, kontaktujący się z Anną przez telefon? A może wszystko to gra rozgorączkowanej wyobraźni?

„Strange Sounds” to niezależny film fabularny, inspirowany niewyjaśnionym zjawiskiem dźwięków nieznanego pochodzenia, które notowane były na całym świecie w latach 2011-2012. Opisywany szeroko w Internecie fenomen stał się punktem wyjścia do stworzenia mrocznej, niepokojącej opowieści, w której wątki science-fiction splatają się z obrazami rodem z sennego koszmaru. Film został częściowo sfinansowany przez internautów za pomocą crowdfundingu.

Twórcą filmu jest Rafał Andrzej Głombiowski - na co dzień reżyser scenarzysta i reżyser seriali telewizyjnych, właściciel studia producenckiego AgRafka Film. „Strange Sounds” to jego debiut fabularny. Film ten łączy ze sobą cechy horroru thrillera i dramatu psychologicznego. Listopadowy wieczór w Starym Kinie zapowiada się naprawdę strasznie! Wszystkich śmiałków chcących stawić czoło 'dziwnym dźwiękom' zachęcamy do dołączenia do whttps://www.facebook.com/events/1680186515561991/

Cykl „Młode filmy w Starym Kinie” powstał z pasji do sztuki kinematografii, jego celem jest wsparcie początkujących twórców filmowych. Hotel Stare Kino, który powstał na fundamentach pierwszego kina w Polsce, przy Piotrkowskiej 120 w Łodzi jest idealnym miejscem na spotkania w filmowym klimacie. Więcej informacji znajdziesz na www.cinemahotel.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.