Facebook Google+ Twitter

Horror w Gorzycach. Matka spaliła noworodka w piecu?

Gorzyce to gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie wodzisławskim. W Internecie reklamuje się jako Gmina Zielona i Przyjazna.

Tymczasem, jak podaje portal onet.pl zatrzymano tam 35-letnią kobietę, która dokonała na swoim nowonarodzonym dziecku straszliwej zbrodni.

Kobietę zatrzymała policja po otrzymaniu anonimu, w którym jego autor donosi, że urodziła dziewczynkę, ale nikt noworodka nie widział.

W trakcie przesłuchania zatrzymana wyjaśniła, że dziecko zmarło po porodzie, więc spaliła je w piecu centralnego ogrzewania.

Kobieta ma już troje dzieci. O ciąży nie wiedział nikt, nawet teściowie mieszkający na parterze tego samego domu. Mąż zatrzymanej pracuje w Holandii, w domu bywa bardzo rzadko. Śledztwo trwa.

Więcej infrmacji: 35-latka z Gorzyc spaliła dziecko w piecu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Rząd, Kościół, społeczeństwo, brak świadomości regilijnej i moralnej... Kurcze, wszyscy żyjemy w tym samym świecie, taplamy się w tym samym polskim bagnie, a jednak nie każda matka wrzuca noworodka do pieca! Nie trzeba recytowac przykazań, żeby mieć serce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Eeee, szukanie winnych w tym przypadku raczej nie ma sensu. To splot wszystkiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
MYMYCHNIK
  • MYMYCHNIK
  • 09.02.2012 09:27

NIECH ŻYJE I UMACNIA SIĘ PEDERASTYCZNA RZECZ NIEPRZECIĘTNA; POMYŚL!!! KAŻDY, TO, CO SIE DZISIAJ DZIEJE W POLSCE, TO SĄ KONSEKWENCJE NAUCZANIA JP-2, WSZYSTKIE TRAGEDIE TO W 100% KONSEKWENCJE PRACY EWANGELIZACYJNEJ EPISKOPATU POLSKIEGO OPANOWANEGO PRZEZ TAKICH MEDRCOW SYJONU JAK dziwisz, nycz, pieronek, skworc, goclowski, michalik itd. trudno stalo sie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 09.02.2012 09:25

kosciol zyje w innym swiecie oderwanym od realiow zycia przecietnego kowalskiego.to kasta fanatykow zwalczajacych wszystko co postepowe i nowoczesne.rowniez tu sa wyjatki ale w mniejszosci, skutecznie trzymanych na wodzy przez hierarchow.kosciol zyje w sredniowieczu tam sie czuje najpewniej.zas najlepsi sa wierzacy nie majacy wlasnego zdania sluchajacy tylko jednego radia ogladajacy tylko jedna telewizje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
2259
  • 2259
  • 09.02.2012 09:02

proboszcze sami maja problem ze soba, wiec jak mogli by uswiadamiac i o czym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Thja...winien rząd.... ciemnota w narodzie....Palikot uratuje wszystkie noworodki?
A może Pan Jarosław będzie zbawcą? A może proboszcze wzięliby się do roboty uświadamiania.... W końcu to ich działka budowanie świadomości religijnej i moralnej.... Jasny gwint, jak to łatwo zwalać na kogoś....

Komentarz został ukrytyrozwiń
smiały*
  • smiały*
  • 09.02.2012 08:33

jest tylko jedno rządy ludzi wywodządzych sie z solidarnosci to nieudacznicy jest potrzebna lewica z ruchem Palikota i aborcia

Komentarz został ukrytyrozwiń

.... to po części efekty prowadzonej przez rząd po-psl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.