Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6459 miejsce

Hot 16 Challenge podbije internet? Do akcji dołączają kolejni raperzy

Wśród polskich raperów błyskawicznie rozprzestrzenia się Hot16Challenge. Do akcji dołączyli najlepsi polscy raperzy, a wśród nich znaleźli się m.in. Ten Typ Mes, Tede, Buka, Diox, WdoWa, Wujek Samo Zło. Akcję zainicjował Solar.

 / Fot. youtube/prin screenDo Ice Bucket Challenge wystarczy wiadro zimnej wody, kamerka i Internet. Hot16Challenge wymaga nieco więcej - donosi Gazeta.pl. Akcja #Hot16Challenge polega na nagraniu za jednym podejściem zwrotki na 16 wersów i nominowaniu kolejnych trzech lub czterech raperów, którzy w przeciągu 72 godzin mają nagrać swoją odpowiedź.

"Chciałbym na fali Ice Bucket Challenge zrobić coś podobnego, mianowicie Hot 16 Challenge polegającym na tym, że trzeba wymyślić swoje szesnaście wersów, na raz nawinąć je do kamerki pod wybrany przez siebie bit i w wybranej przez siebie konwencji. Nie ma żadnych ograniczeń. Następnie należy nominować osoby, które również mają być w to zamieszane" - wyjaśnia reguły Solar, inicjator akcji.Akcja rozprzestrzenia się błyskawicznie i zatacza coraz szerszy krąg. W Hot 16 Challenge wzięli już udział m.in. Tede, Ten Typ Mes, WdoWa, Diox, Muflon, Skorup, Buka. Na stronie Rap Genius Polska można znaleźć listę raperów, którzy ukończyli wyzwanie.

Hot 16 Challenge to odpowiedź polskich raperów na akcję Ice Bucket Challenge szczególnie popularną wśród osób ze świata show biznesu. Ice Bucket Challenge pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i została zapoczątkowana, by pomóc ludziom chorym na stwardnienie zanikowe-boczne. Nominowany oblewa się zimną wodą, dokonuje przelewu na cel charytatywny i nominuje kolejne osoby.

Czytaj więcej:

Krakowscy jezuici wzięli udział w Ice Bucket Challenge

Franciszkanie odpowiedzieli jezuitom na Ice Bucket Challenge.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.