Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2160 miejsce

Hot Sex Kit, czyli jak zostać testerem akcesoriów erotycznych?

Jak łatwo i przyjemnie zdobyć „atrakcyjne wynagrodzenie”? Trzeba zostać „testerem akcesoriów erotycznych”. Postanowiliśmy sprawdzić, na czym polega taka praca.

W serwisie Gratka.pl znajdziemy kilka takich ogłoszeń. / Fot. screenshot z Gratka.plW serwisie Gratka.pl znajdziemy osiem ogłoszeń firmy Hot Sex Pink. Każde dotyczy innego regionu Polski, ale wszystkie łączy jedno - "Wiodący producent w branży erotycznej poszukuje pań i panów do testowania akcesoriów erotycznych". Hot Sex Pink oferuje swoim pracownikom "atrakcyjne wynagrodzenie, nienormowany czas pracy w młodym i dynamicznym zespole". Korzystając z podanego adresu e-mail postanowiliśmy sprawdzić, jakie szczegóły kryją się pod tym ogłoszeniem.

Problem pierwszy
Zadaliśmy pytanie o sposób naliczania wynagrodzenia, jego wysokość oraz o to, czy „narzędzia pracy” (akcesoria erotyczne które należy przetestować) otrzymalibyśmy nieodpłatnie. Odpowiedź przyszła dość szybko, bo w przeciągu godziny (biorąc pod uwagę, że był to piątek, wieczór). Niestety, otrzymaliśmy tylko informację: "Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy, wszystkie oferty będą rozpatrywane w ciągu 30 dni. Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza rekrutacyjnego, zrób to niezwłocznie http://hotsexpink.eu.interia.pl/formularz_hotpink.xls Formularz należy zapisać na dysk komputera, wypełnić (BEZ PODPISU) oraz odesłać na ten sam adres e-mail. Formularz otwierany jest za pomocą programu Microsoft Excel lub OpenOffice".

Postanowiliśmy ponowić naszą prośbę, prosząc pana Mariana (dane do wiadomości redakcji) także o to, by przedstawił nam szczegóły dotyczące naszego przyszłego pracodawcy. Odpowiedź nie nadeszła.

Problem drugi
Przeglądając ogłoszenie w oczy rzuca się adres internetowy, pod którym znajduje się formularz zgłoszeniowy firmy HSP. Podobnie jak konto e-mail, tak i strona www (a właściwie tylko plik arkusza kalkulacyjnego) umieszczone są na darmowych serwerach. Dziwi szczególnie to, że mamy do czynienia z "wiodącym producentem w branży erotycznej". Postanawiamy nie czekać na odpowiedź mailową i dzwonimy do pana Mariana. Odbiera „Orange poczta głosowa”.

Problem trzeci
"Logo" Hot Sex Pink znajdziemy bez problemu... na stronie związanej z MTV. / Fot. screenshot ze Staying-Alive.orgNa stronie z ogłoszeniem Hot Sex Pink znajduje się mały obrazek. Zazwyczaj mamy w tym miejscu do czynienia z logiem firmy umieszczającej swoją ofertę. Na obrazku widać HOT SEX oraz mało czytelne, różowe literki. Po powiększeniu otrzymujemy nie HOT SEX PINK, a SAFE HOT SEX. Postanawiamy sprawdzić, co to za hasło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Szkoda, że temat zmarł przed finałem. A tak liczyłem na spektakularne opisy specyficznej pracy i poświęcenia dla dobra ludzkosci.;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.04.2009 08:04

Ja też, jako empiryk, podziwiając i popierając determinację, którą wykazała pani *ania.k84 - choć na brak pracy nie narzekam - dzielę rozczarowanie *BioZ. Temat nie został wyczerpany - za to minus ale... nie bądźmy tacy drobiazgowi i nieprzewidujący. Może tym artykułem i aktywnym, choć nie do szczęśliwego końca, działaniem pan Mateusz uchronił następne pokolenia przed pracą w szkodliwych warunkach, lub jeszcze bardziej męczącą choć z pozoru nieszkodliwą? Za to (+) plus. Zdecydowanie.
Bilans musi wyjść na zero :-))
__________________ mkd
PS. jest jeszcze kilka, a może i kilkanaście artykułów do omówienia więc .. Panią Anię proszę o kontakt... :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Dobry artykuł, daje trochę do myślenia, ostrzega łatwowiernych przed wątpliwym zarobkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

...............przepraszam bardzo.......-a co jest do przetestowania???.....:-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.02.2009 15:53

świetny artykuł. Czuję nagrodę tygodnia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat fajny ale trzeba było jakoś pójść za ciosem, bo po lekturze tekstu to ja mam więcej pytań i niejasności niż odpowiedzi. Ale sprawa ciekawa... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dla mnie ta firma wygląda podejrzanie. Za zwrócenie uwagi na problem plus...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Było uzyć danych "Jana Kowalskiego, ulica tajna 15, głuchów koło świebodzina" ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ania.k84
Nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem skory do szastania swoimi danymi osobowymi. Zwłaszcza w branży erotycznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nici z pracy na ferie:(...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.