Facebook Google+ Twitter

Hotel pod wodą

Na terenie portu rybackiego w Jastarni można zobaczyć raczej rzadki widok. Kuter "Bronisław", na pokładzie którego przez ostatnie kilka lat działał "Hotel na wodzie" zatonął. Hotel był atrakcją dla turystów i wczasowiczów.

Hotel po zatonięciu / Fot. Karol KłosKuter "Bronisław" przez wiele lat kotwiczył przy nabrzeżu portu rybackiego w Jastarni. Chociaż już nie spełniał roli kutra połowowego, to na jego pokładzie został utworzony "Hotel na wodzie", w którym można było spędzić noc lub tylko wypić kawę, rozkoszując się przy okazji klimatem morskim. Nabierając, niejako samoczynnie, niepodważalnych cech wilka morskiego, zwłaszcza jeżeli owo "nasiąkanie morzem" zostało udokumentowane pamiątkową fotografią.

Hotel przed zatonięciem. / Fot. Karol KłosDzisiejszego ranka hotel już przestał istnieć, ponieważ zatonął, a z wody wystają tylko części nadbudówek. Kuter był stary, więc pewnie po prostu rdza zrobiła swoje. Prawdopodobnie pozostaną po nim w Jastarni tylko fotografie, ponieważ taki wrak na terenie portu nie będzie mógł pozostać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.11.2008 22:32

SZKODA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Smutne :(((( ale + za info..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.