Facebook Google+ Twitter

Hotele dla zwierząt na wakacje

Latem wszyscy właściciele zwierząt mają problem i zastanawiają się co zrobić ze swoim pupilem. Jeżeli jedziemy w miejsce gdzie zwierzęta nie są mile widziane najlepszym rozwiązaniem jest zostawienie ich w hotelu dla zwierząt.

Planujący wypoczynek nad morzem właściciele zwierzaków nie mają łatwego zadania. Wielu gospodarzy nie pozwala bowiem przyjeżdżać do swoich kwater z psem lub kotem. Nie przyjmują zwierzaków pod swój, dach ponieważ boją się o zniszczenie pokojów przez psy lub o hałas, który zakłócałby ciszę i spokój. Jednak są też tacy gospodarze, którzy robią wyjątki.

- Zazwyczaj nie przyjmujemy psów, ale jeżeli właściciel zagwarantuje, że pies nie zniszczy pokoju to możemy zrobić wyjątek – mówi Pan Mieczysław, właściciel jednego ośrodków wypoczynkowych w Dziwnówku – Pies ten nie może być duży, a wynajęte pokoje muszą znajdować się na parterze budynku – kończy.

Jednak takich osób jak Pan Mieczysław wciąż brakuje. W takim przypadku pozostaje nam zostawić swojego pupila w hotelu dla zwierząt. W Poznaniu i najbliższych okolicach nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem miejsca, gdzie nasz pupil będzie mógł w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić czas bez swojego właściciela. Jednym z takich miejsc jest Hotel Dla Zwierząt „REX” w Swarzędzu pod Poznaniem. W nim zwierzęta jako wybieg mają piękny ogród pełen trawy i roślinności. Właścicielowi tego hotelu, Panu Grzegorzowi Andrzejewskiemu zadałem kilka pytań.

Jakie zwierzęta są przyjmowane do hotelu?
- Zazwyczaj są to psy, koty oraz małe gryzonie.

Czy są jakieś wymagania, które musi spełnić zwierzak zanim zostanie przyjęty do hotelu?
- Oczywiście. Każdy pies lub kot musi posiadać książeczkę zdrowia, być zabezpieczony przed pchłami i kleszczami, właściciel powinien przywieźć jego legowisko bądź kocyk do którego zwierzę jest przywiązane oraz obrożę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.