Facebook Google+ Twitter

Hotrot zagra w Klubie Chwila

Nie macie pomysłu na sobotni wieczór? Już 25 sierpnia w Klubie Chwila zagra warszawski zespół Hotrot. Będzie wiele muzycznych niespodzianek. Muzycy gwarantują dobrą zabawę. Musicie tam być.

Hotrot to warszawski zespół, który w swoich utworach nawiązuje do Warszawy. W skład zespołu wchodzą bardzo zdolni i charyzmatyczni muzycy, który postanowili grać razem. Na scenie tworzą doskonale zgrany team, dając radość słuchaczom. Na koncertach tego zespołu nie można się nudzić. Trzeba być przygotowanym na wszystko, bo oryginalnych pomysłów nie brakuje. Osoby, które już były na koncercie zespołu, wiedzą, że ze sceny bije niesamowita energia, charyzma i świetna muzyka.

Hotrot zagra 25 sierpnia w Chwila Klub na "Scenie Serce". Nazwa sceny jest dla zespołu bardzo ważna. Muzycy zaangażowali się w akcję Music For Life, gdzie logiem aukcji jest właśnie serce. Na stronie akcji można głosować na utwór zespołu, a tym samym pomagać potrzebującym dzieciom. Pieniądze z SMS-ów i przelewów są przekazywane bowiem na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Zachęcamy do udziału: Music For Life - głosujcie

Jeśli chcecie zapoznać się z twórczością zespołu, zachęcamy do przybycia w sobotę 25 sierpnia o godz. 20 do Chwila Klub przy ul. Ogrodowej 31/35. Cena biletów 10 zł.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.