Facebook Google+ Twitter

Hozier kolejną gwiazdą festiwalu Open'er 2015. Artysta na scenie w Gdyni wystąpi 4 lipca

Hozier, irlandzki wokalista, gitarzysta i autor tekstów dołącza do gwiazd tegorocznego Open'era. Na wojskowym lotnisku w Gdyni wystąpi 4 lipca. Bilety na wydarzenie już w sprzedaży.

 / Fot. Neon Tommy CC BY-SA 2.0Nie ma kraju, w którym Hozier nie dotarłby na podium list przebojów i list sprzedaży, od Billboardu przez UK Top 40 po Listę Przebojów Trójki. A wszystko dzięki utworowi, który jest nie tylko głosem protestu wobec praktyk Kościoła katolickiego, ale stał się także sprzeciwem wobec nowego, homofobicznego i opresyjnego prawa w Rosji zakazującego "propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych" - przekonują organizatorzy festiwalu.

Zobacz także: Głos Rock Festiwal. W poznańskim Eskulapie zagra grupa SBB

4 lipca Hozier zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Na festiwalu Open'er wystąpi obok takich artystów jak St. Vincent, Alt-J, Eagles of Death Metal, Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra, Jose Gonzalez, Kasabian, Swans The Dumplings, czy Tom Odell.

Kolejna edycja Open'era zaplanowana jest na dni 1 - 4 lipca, w tym samym miejscu, gdzie odbywa się już od kilku lat: na wojskowym lotnisku w Gdyni.

Hozier "Take Me To Church":
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.