Facebook Google+ Twitter

HTC na gali Flesz Fashion Night

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-07 12:51

6 listopada 2014 roku, już po raz kolejny odbyła się wielka Gala modowa „Flesz Fashion Night".

6 listopada 2014 roku, już po raz kolejny odbyła się wielka Gala modowa „Flesz Fashion Night". Podczas tego wyjątkowego wieczoru Teatr Wielki Opera Narodowa na kilka godzin zamienił się w scenę dla czołowych polskich projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcje na nadchodzący sezon.

Głównym partnerem Gali była firma HTC, producent innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych. HTC dostrzega podobieństwa między modą a nowoczesną technologią dlatego po raz kolejny wspiera polskich projektantów i jest partnerem tego największego modowego wydarzenia.

Gośćmi honorowymi Gali było dziesięciu najlepszych polskich projektantów wraz ze swoimi muzami, ikonami stylu, które zaprezentowały się w kreacjach haut couture, stworzonych specjalnie na ten szczególny wieczór. Wśród projektantów i ich muz zobaczyliśmy: Macieja Zienia i Anetę Kręglicką, Duet Paprocki & Brzozowski wraz z Pauliną Krupińską, Joannę Przetakiewicz z Kamilą Szczawińską, Bizuu i Martę Żmudę-Trzebiatowską, Łukasza Jemioła i Małgosię Sochę, Joannę i Natalię Klimas, MMC wraz z Anną Muchą, Bohoboco z Agnieszką Cegielską, Mariusza Przybylskiego z Agnieszka Szulim oraz oczekiwany przez partnera gali, firmę HTC - projektant Tomaotomo z Omeną Mensah.

Dodatkowym elementem wieczoru, który uatrakcyjnił pokaz była wystawa zjawiskowych fotografii Piotra Stokłosy, na których obecne ikony mody będące muzami projektantów, zaprezentowały się w kreacjach uszytych specjalnie na Flesz Fashion Night. Nad stylizacjami czuwała Redaktor Naczelna Viva Moda Agnieszka Ścibior, która część zdjęć do relacji z pokazu wykonała smartfonem HTC One (M8).

Podczas każdej edycji Flesz Fashion Night muzykę do pokazu przygotowują zespoły, będące nowymi odkryciami fonograficznymi w naszym kraju. Po zespole Kamp i Rebeka przyszedł czas na Polę Rise, charyzmatyczną i klimatyczną wokalistkę, która wystąpiła z akompaniamentem gitary elektrycznej i muzyki elektronicznej.

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy goście mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym na tę okazję afterparty.

Więcej na: www.htc.com.


Kontakt dla mediów
Patrycja Sitkowska
Commfort Group
p.sitkowka@commfort.pl
501 461 908


HTC
Julita Hubicka
Marketing Manager Poland, HTC Poland
julita_hubicka@htc.com


O HTC
Założona w 1997 roku HTC Corporation (HTC) jest producentem innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych. Portfolio firmy obejmuje smartfony oraz tablety. HTC przywiązuje wielką wagę do nowości technologicznych i atrakcyjnego designu swoich produktów. Celem jest tworzenie urządzeń, które dzięki licznym udogodnieniom, takim jak wyjątkowy interfejs HTC Sense™, stają się niezwykle przyjazne użytkownikowi. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie (TSWE: 2498). Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com/pl

© 2014 HTC Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. HTC, logo HTC, HTC One, logo HTC One, HTC Sense, HTC Sense TV, Motion Launch, HTC BoomSound, HTC UltraPixel, UFocus, Zoe, HTC Dot View, HTC BlinkFeed oraz wszystkie inne wymienione tu nazwy produktów i usług są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi HTC Corporation i podmiotów nią powiązanych w USA i/lub innych krajach. Wszystkie pozostałe wymienione tu znaki towarowe i znaki usługowe, w tym nazwy spółek, nazwy produktów, nazwy i logo usług, stanowią własność ich właścicieli i ich użycie tutaj nie wskazuje na istnienie powiązań kapitałowych i innych związków z HTC Corporation ani też jej aprobaty. Oferty, właściwości i wygląd produktów oraz ich parametry techniczne mogą ulegać zmianie.
(PATRYCJA SITKOWSKA)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: moda HTC flesz


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.