Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15177 miejsce

Hubert "Gordon" Blejch pobił rekord Guinnessa. Grał w grę komputerową przez 136 godzin

Bicie rekordu Gordon rozpoczął pierwszego dnia targów Poznań Game Arena. Grał w strzelankę "Sniper Elite III Afrika". Przed monitorem komputera zamierzał spędzić tydzień. Mimo, że zmęczenie mu na to nie pozwoliło i tak ustanowił nowy rekord Guinnesa w długości grania na komputerze.

 / Fot. youtube/print screenDotychczasowy rekord należał do Australijczyka Okana Kaya, który grał przez 135 godzin, 15 minut i 10 sekund. Nowy rekord ustanowił mieszkaniec Kalisza, Hubert "Gordon" Blejch, który był lepszy od Australijczyka o 48 minut i 20 sekund.

Polak przez cały czas był pod obserwacją lekarzy, a co godzinę przysługiwały mu 10-minutowe przerwy, które wykorzystał na sen, toaletę, jedzenie i wykonanie badań lekarskich. Jak sam przyznał, przerwy mógł magazynować, więc co kilka godzin pozwalał sobie na 20-minutowe drzemki. Przyznał, że po kilku godzinach wpatrywania się w monitor komputera zaniknęło mu widzenie obwodowe, a bodźce z otoczenia zupełnie do niego nie docierały - czytamy na polskieradio.pl.

Bicie rekordu było związane z akcją charytatywną. Gordonowi udało się zebrać prawie 2,5 tys. euro. Pieniądze otrzyma fundacja RAK OFF i Child's Play.Zobacz także: Katarzyna Figura przewodniczącą jury na 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dla mnie ten wyczyn to abstrakcja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.