Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29155 miejsce

Huczna zabawa andrzejkowa w Legionowie

24 listopada w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek przy ul. Jagiellońskiej 69 w Legionowie, po raz kolejny odbył się bal andrzejkowy. Od wczesnych godzin rannych sala balowa zapełniała się po brzegi.

Zabawę andrzejkową rozpoczęły piosenką i tańcem przedszkolaki z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek w Legionowie / Fot. Jerzy JastrzębskiOd wczesnych godzin rannych sala balowa zapełniała się po brzegi. Na sali oprócz gospodarzy, pojawili się goście ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku. Jak twierdzą uczestnicy zabawy, ten dzień to dla nich święto. Zarówno goście, jak i gospodarze, lubią się wspólnie bawić. Niektórzy nawiązali przyjaźnie, wymienili poglądami i Wspaniała atmosfera sprzyja wspólnej zabawie / Fot. Jerzy Jastrzębskirazem bawili.

Na tę okazję Samorząd Uczniowski, z pomocą opiekunów, przygotował wspaniałe andrzejkowe dekoracje. Scenografia jest dziełem wspólnym sekcji dekoratorskiej Samorządu i nauczycieli poproszonych przez działaczy samorządu o pomoc.

W radosny nastrój zabawy wprowadzała uczestników muzyka w wykonaniu zespołu ”Factor” z Pułtuska. Oprócz najnowszych przebojów, zabrzmiały znane, bardzo popularne utwory dyskotekowe z poprzednich lat. Repertuar dopasowany był do Opiekunka Samorządu Uczniowskiego Edyta Woźniak-Ryży z podziękowaniami dla zespołu "Factor" / Fot. Jerzy Jastrzębskigustów i oczekiwań zebranych. Członkowie zespołu (Przemysław Leleń i Mariusz Wiśniewski) znają je, gdyż spotykają się z nimi kilka razy do roku. Trzeba podkreślić, że zespół za swoją ciężką prace nie pobiera wynagrodzenia. - Bardzo lubimy grać dla tej grupy młodych ludzi - wyjaśnia Przemysław Leleń. - Spotykamy się z wielką, szczerą serdecznością, uczestnicy witają nas jak najlepszych przyjaciół. Cieszymy się jak zatracają się w muzyce, zapominają o świecie i bawią się. Ta świadomość, że mamy swój udział w tej radości i sprawiliśmy, że tylu młodych ludzi poczuło się szczęśliwymi wynagradza bardziej niż pieniądze. Ponadto - dodaje rozmówca - otrzymujemy prezenty wykonane przez naszych fanów i podziękowania. Wracamy zawsze do domu lepszymi ludźmi niż byliśmy.

Gospodarze zadbali, aby nie zabrakło wróżb, konkursów uatrakcyjniających zabawę. Do swojej dyspozycji wszyscy mieli stoły wypełnione słodyczami, owocami,ciastami, napojami. Można było uzupełniać brakujące kalorie na bieżąco. Bawiącym dzień minął bardzo szybko. Nastąpiła wymiana pamiątek i pożegnania.

- Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Dziękujemy naszym gościom - żegnała zebranych Edyta Woźniak-Ryży opiekun Samorządu Uczniowskiego. Wyrazy wdzięczności dla zespołu „Factor", który w znaczący Goście i gospodarze we wspólnej zabawie / Fot. Jerzy Jastrzębskisposób uatrakcyjnił nasze spotkanie i dla fundacji „Promień Słońca”, która wsparła działania Samorządu Uczniowskiego. To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci - dodała.

Przed nami czas adwentu, czas refleksji, zadumy. Pora na przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.