Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6285 miejsce

Hufiec ZHP Sopot: Konkurs "Pocztówka z wakacji" rozstrzygnięty

Uroczyste zakończenie konkursu plastycznego "Pocztówka z wakacji" odbędzie się 29 października w sopockiej Szkole Podstawowej nr 9.

Koordynator konkursu Magdalena Wittstock prezentuje dwie z wyróżnionych prac. / Fot. Darek SzczecinaJedenasta edycja konkursu plastycznego "Pocztówka z wakacji" dobiegła końca. Po rocznej przerwie Hufiec ZHP Sopot powrócił do organizacji konkursu.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Trójmiasta i okolic. Nadesłano też kilka prac z dalszych miejscowości. Jedna z prac nadesłanych na konkurs. / Fot. Darek Szczecina

Komisja konkursowa miała dużo roboty, gdyż jak zwykle zgłoszono do finału naprawdę piękne prace. Oceniano je w trzech kategoriach wiekowych. Osobno oceniono prace wykonane w technice komputerowej i fotografii. Jednak dominowały projekty wakacyjnych pocztówek wykonane tradycyjnymi technikami.

Podczas prac komisja oceniała prace, te do wyróżnienia odkładała na bok, aby nie zaginęły. / Fot. Darek SzczecinaPodsumowanie konkursu połączone z wystawą i wręczeniem nagród oraz wyróżnień odbędzie się w poniedziałek 29 października o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Sopocie.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.